iPhone 7 ve 7 Plus’a Yeni Renk mi Geliyor?

   iPhone herkesi günden güne şaşırtıyor. Şimdi de renk konusunda kafamızın karışmasını sağlayan Apple, yeni bir renk ile mi karşımıza çıkacak?

   iPhone 7 ve 7 Plus’a Yeni Renk mi Geliyor?

   Apple ürünleriyle bizi hayrete düşürmeyi günden günde birer kez daha başarıyor. Bugün ki konularımızdan birisi ise; iPhone 7. iPhone’lar hakkında hepimizin az çok bilgisi var ve renklerinin de neler olduğunu biliyoruz. Özellikle Macbook ve ve iPhone 6s’e eklediği Rose Altın detayı herkesi büyülemeye yetmişti. Ama her kullanıcın istediği ve en çok olursa nasıl olur, diye merak ettikleri bir renk var o da siyah. Simsiyah bir iPhone 7 harika olmaz mıydı?

   iPhone’a mavi renk mi geliyor?

   iPhone 7 ile ilgili sızıntılar gelmeye devam ederken, özellikle geçtiğimiz günlerde gelen mavi renk, siyah bir iPhone’nin yine başka bir bahara kaldığını anımsattı bizlere. Çıkacak olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus telefonlarda belli ki mavi özellik sunulacak ama hangi tonda sunulacak merak konusu. Sızıntıların sağladığı bu mavi renk açıkçası herkesi büyüledi ve herkesi kendine hayran bıraktı. Resmen baktığımız zaman kamera çıkıntısının hala deva ettiğini ve aynı şekilde 3,5 mm’lik kulaklık girişinin olmadığını görüyoruz. Elbette bunların hepsi bir oyundan ibaret olabilir, bunu da unutmamak gerekiyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.