iPhone 7 Tasarımında Büyük Bir Değişiklik Olacak mı?

   Geçtiğimiz yıl iPhone 6’nın sıradışı tasarımı ile karşımıza çıkan Apple şirketinin bu senede aynı şeyi yapıp, iPhone 7 için de radikal bir tasarım yapıp yapmayacağı merak konusu.

   iPhone 7 Tasarımında Büyük Bir Değişiklik Olacak mı?

   Sosyal medyaya sızan bazı resimlere bakılacak olursa iPhone 7 için çokta büyük bir değişiklik söz konusu değil. Fakat resimlerin gerçeği ne kadar yansıttığı bilinmiyor. Weibo sitesine gönderilen ve iPhone 7 olduğu iddia edilen resimde, telefonun sadece arka kasasının resmi var. Resme baktığımızda telefonun arka yüzü ile ilgili bir şeyler söyleyebiliriz. İlgi çekici ilk noktalardan birisi iPhone 7’nin dışa doğru bombeli bir kamerasının olduğu. iPhone 7 diğer iPhone telefonlara nazaran daha gelişmiş bir kamera özelliğine sahip olacak diye bekleniliyor. Tabi ki piyasaya sürülmeden ne kadar yüksek özelliğe sahip bir kamera olduğunu bilemeyiz. Ayrıca iPhone 6 ile birçok sadık iPhone kullanıcısını tasarımlar hakkında endişelendiren Apple, anlaşılan o ki tasarımları konusunda geri adım atmak istemiyor.

   Apple, iPhone 7 için radikal bir tasarım yapacak mı?

   Resimde görülen bir başka konuysa (resim iPhone 7 ‘ye aitse) telefonun birçok farklı özelliği bulunan antenleriyle ilgili. Geçtiğimiz günlerde Apple yeni bir anten teknolojisi üzerinde çalıştığını ve bu çalışmanın telefonu incelteceğini belirtmişti. Anlaşılan o ki iPhone 7 raflarda yerini alana kadar birçok merak uyandıran konu yanıtsız kalacak.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.