iPhone 7 Tasarımı

   Herkesin merakla beklediği iPhone 7’nin tasarımı medyaya sızdı. Her ne kadar tasarımında pek bir değişiklik gözükmese bile, dikkat çekmeyi başardı.

   iPhone 7 Tasarımı

   Herkesin merakla beklediği iPhone 7’Nin tasarımı medyaya sızdı

   Telefon kullanmayı hepimiz çok seviyoruz. Her ne kadar böyle olması pek de iç açıcı olmasa bile, telefonlar artık bir kimlik gibi oldu insanlar için. Gerçi olan olmayan herkesin aldığını da düşünürsek, tam bir muamma oluyor. Özellikle iPhone telefonlar hepimizin gerçekten ilgisini çekiyor ve en azından herkes bir kerede olsa almayı düşünmüştür.

   Gün geçmiyor ki, yeni bir iPhone çıkmasın…

   her gün farklı bir modeli ile karşılaşıyoruz. Ama son zamanlarda elbette herkesin dikkatini çeken telefonlar iPhone 6 serisiydi, kuşkusuz hepimiz hayran kaldık. Şimdilerde ise herkesin gözü iPhone 7 üzerindeydi, özelliklerinden daha çok görünüşü, tasarımı insanları meraka sürükleyen unsur olmuştu.

   Medyaya sızan bilgiler doğrultusunda iPhone 7’nin görünüşünü net bir şekilde öğrenmiş ve görmüş olduk. Görselleri incelediğimiz zaman, pek de iPhone 6s’dan farkı olmadığını görüyoruz tasarım konusunda. Birkaç farklılıktan başka bir şey görmüyoruz. Mesela kenarında bulunan anten çizgiler, biraz daha alt taraflara ve üst taraflara indirgenmiş. Renklerinde de pek farklılık göremiyoruz; altın, rose gold ve aynı zamanda uzay grisi renkleri seriyi devam ettirmiş. Apple hoparlör ızgarasını en son iPhone 5’lerde kullanmıştı, gördüğümüz üzere iPhone ‘de de bu özelliği göreceğiz. Son olarak iPhone 7’de jack girişinin olmadığını görüyoruz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.