iPhone 7 Satışa Sunan Kılıfları

   Son zamanların en çok beklenen telefonlarından biri olan iPhone, bu seferde kılıflarını görücüye çıkarttı. Özellikle de uzun zamandan beri beklenen telefonun, herkes kılıflarını da merakla bekliyor.

   iPhone 7 Satışa Sunan Kılıfları

   Herkesin son zamanlarda çok sık takip ettiği telefonlardan biri olan iPhone 7, çok ses getireceğe benziyor. İnsanlar neredeyse ellerinde ki telefonları bırakıp, sadece iPhone’lara koşacakmış gibi bir istek var nedense. Her ne kadar herkesin alım gücü olmasa bile, insanlar yine de almak için bir şekilde çaba gösteriyorlar. Pekâlâ şöyle diyelim, neden alınıyor? Elbette bir kimlik yaratmak için ama gerçekten gelişmiş bir kimlik göstergesi olurdu ve bu yadsınamaz bir gerçek haline gelirdi. Sanki çoğu zaman güzel ve geliştirici telefonlara ihtiyaç gibi bakıyoruz ama aslında hiçbir şekilde ihtiyaç değil. Madem çok istedik ve o harika telefonu aldık, peki nasıl koruyacağız? Elbette çok güzel kaplar, piyasa da şimdiden görüntülenmeye başlandı.

   iPhone kılıfları

   Aslına bakacak olursak, kılıflar iPhone 6’dan farklı bir şekilde karşımıza çıkmayacak hatta çoğu yerleri benzerlik gösterecek. Ama resimde gördüğümüz üzere bizi en çok dikkate çeken nokta, iPhone 7 Plus telefonunun ark kılıfında iki adet kameraydı. Kılıflarla çekilmiş telefonlar gözler önüne serdi bu gerçeği. Özellikle kimi sızıntılarda var ki; Apple’ın ana ekran tuşundan vazgeçmeyeceği. Neredeyse ilk çıktığı zamanlardan beri hep o tuş oradaydı ve bilinenlere göre de uzun bir süre kalkmayacak.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.