iPhone 7 Pro Özellikleri Çok Konuşuluyor

   Apple yeni projeler üzerinde çalışmasıyla birlikte önümüzde ki haftalar da iPhone Pro ile karşımıza çıkabilir. Bu yeni modelin özellikleri ne olacak? Şimdiden merak konusu oldu…

   iPhone 7 Pro Özellikleri Çok Konuşuluyor

   iPhone Pro

   iPhone Pro hakkında gelen iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Tahminlere göre iPad Pro gibi bir model olacağa benziyor. Söylentilere göre iPhone Pro adı altında çıkacak olan telefon, diğerlerine göre biraz daha inceltilecek ve kulaklık girişi olmayacak. Aynı iPad Pro’da olduğu gibi yeni telefon modelinin alt tarafında da “Smart Connector” olacak. 2017 senesinin Eylül ayında görücüye çıkması beklenen telefonun önizlemeleri internete sızmıştı.

   iPhone Pro özellikleri

   Telefon ile birlikte birçok özelliğin gelmesi bekleniyor. Çok ince bir tasarıma sahip olması beklenen iPhone Pro’da 3 GB Ram, 16 Megapixel Kamera ve çok hızlı şarj özelliklerinin olması bekleniyor. Kusursuz bir tasarım beklenen telefonun suya dayanıklı olacağı da gelen iddialar arasında.

   Özgün tasarım

   Tamamen değişik bir tasarıma sahip olması beklenen iPhone Pro’da alüminyum kapak yerine cam kapak olacağı ihtimaller arasında yer alıyor. Daha önce bu tasarımın birazı iPhone 4’de yapılmış ise de tamamı cam kaplama olmamıştı. Ayrıca çift kamera sistemi yerleştirilecek. Akıllara 3D görüntüsü verecek mi sorusunu getiriyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.