iPhone 7 İçin Yeni Resimler Basına Sızdırıldı. Peki iPhone 7 Ne Zaman Çıkacak?

   iPhone 7 tanıtım tarihi yaklaştıkça yeni resimler sızdırılmaya devam ediliyor. iPhone 7 için yeni özellikler ne olacak ve ne zaman satışa sunulacak.

   iPhone 7 İçin Yeni Resimler Basına Sızdırıldı. Peki iPhone 7 Ne Zaman Çıkacak?

   Her çıkardığı telefon modeli sansasyona neden olan, uğruna sabahlara kadar mağaza önlerinde sıralarda beklenen iPhone serisi telefonların sonuncusu olan iPhone 7 modeli çok kısa bir zaman sonra kullanıcısı ile buluşacak. Ortada çeşitli lansman tarihi söylentileri dolaşsa da Apple geleneği bozmayarak bu telefonu da yılın son çeyreğinde tanıtacağını söyleyebiliriz.

   iPhone7’nin Özellikleri Ne Olacak

   Kullanıcılar tarafından en çok merak edilen konuların başında iPhone 7’nin diğer iPhone modellerinden ne gibi farkları olacağı. Sızdırılan bilgilere göre iPhone bu modelinde ön flaş olacağı yönünde. Ayrıca 4.7 inç ekran ve 16-64 ve 128 gb kapasite seçenekleri de kullanıcıya sunulacak. Kesin bir bilgi olmamakla birlikte 5 Gb ram ve kablosuz Şarj olma özelliği olacağından bahsediliyor. 3D touch özelliği ve işletim sisteminin iOS 10 olma ihtimali ise biraz zayıf görünüyor.

   iPhone 7 Ne Kadara Satılacak

   Fiyat konusunda henüz net bir bilgi olmamakla birlikte yaklaşık 749 dolar olması bekleniyor. Apple diğer çıkardığı modellerde genelde plus ve normal modelleri arasında yaklaşık 120 dolar gibi bir fark bulunuyor. Bunu da göz ardı etmemek de fayda var.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.