iPhone 7 İçin Turkcell Ön Kayıt Nasıl Yapılır?

   Turkcell resmi olarak yaptığı açıklamada iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ön siparişlerinin döneminin başlandığı belirtildi. İşte ön kayıt işlemleri ile ilgili detaylar.

   iPhone 7 İçin Turkcell Ön Kayıt Nasıl Yapılır?

   Apple tarafından tanıtımı gerçekleştirilen ve pek çok pazarda çıkan iPhone 7, Türkiye’de de 14 Ekim itibariyle piyasada yer alacak. 14 Ekim öncesinde çeşitli firmalar tarafından ön sipariş dönemi başlatılan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri için kişilerin Turkcell üzerinden de hizmet alabilmesi mümkün.

   Ön sipariş dönemi ne zaman başlayacak?

   Turkcell tarafından yapılan açıklamalarda ön sipariş döneminin 7 Ekim itibariyle başlayacağı belirtilirken bu tarihi sonrasında kullanıcılar Türkiye’de ilk iPhone 7 kullanan kişilerden birisi olabilecek. Yapılan açıklamalarda ön sipariş için gerekli ücretler hakkında detaylar paylaşılmadığı için şu anda belirsizlik hakim. Fakat 7 Ekim tarihi itibariyle bu konudaki tüm detaylar da netleşmiş olacak.

   Apple Watch kayıtları da alınacak

   7 Ekim tarihinde ön sipariş için iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın yanı sıra kullanıcıların Apple Watch için de sipariş verebileceği açıklandı. Tüm cihazlar için farklı versiyonlarının bulunacağı ve stokların oluşturulacağı açıklanırken cihazlara gösterilecek ilgi ile birlikte cihazların satışa çıkacağı güne kadar stokların tükenmesi bekleniyor. Bu bakımdan Turkcell tarafından 14 Ekim’de cihazlar satışa çıkarılsa da oldukça kısıtlı versiyonların piyasada olması mümkün.

   iPhone 7 için herhangi bir sorun yaşamak istemeyen kullanıcıların ön sipariş döneminin başlamasıyla birlikte sipariş vermesi önerilirken verilecek siparişler ile kullanıcılar Türkiye’de ilk iPhone 7 modellerini kullanmaya başlayabilecek. Dünya genelinde özellikle siyah rengin büyük bir popülerlik kazanması Türkiye’de de benzer bir durumun görülmesini sağlayabilir.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.