iPhone 7 Detayları İnternete Sızmaya Devam Ediyor!

   iPhone 7’ye uzay siyahı renk seçeneği geliyor. Görseler internete sızdırıldı.

   iPhone 7 Detayları İnternete Sızmaya Devam Ediyor!

   iPhone çıkış tarihi yaklaştıkça, birtakım görseller internete sızdırılmaya devam ediyor. Heyecanla beklenen yeni Apple serisi ile ilgili olarak daha önce telefonda 3.5 mm kulaklık girişi olmadığını, ince anten çizgilerinin kullanıldığını ve çift arka kamera özelliğinin bulunduğunu öğrenmiştik. Sızdırma yoluyla duyurulan bu bilgilerin ardından heyecanla beklenen iPhone ile ilgili bir ayrıntı daha gün yüzüne çıktı.

   Yepyeni renk seçeneği: Uzay siyahı

   İddiaya göre Apple, yeni iPhone serisinde uzay siyahı renk seçeneğini kullanıcılarına sunmayı planlıyor. Bir sosyal paylaşım sisteminde paylaşılan görsellerde iPhone 7‘nin simsiyah bir renk ile üretildiği görünüyor. Bu siyah renkli iPhone 7’nin yer aldığı görseller Apple kullanıcılarını heyecanlandırmayı başardı. Daha önce siyah rengi seven kullanıcılar için böyle bir renk seçeneği düşünülmemişken yeni renk seçeneği sayesinde artık simsiyah bir iPhone’a sahip olabileceksiniz.

   Sızıntılar devam edebilir

   iPhone 7 ilgili sızan görsellerin önü arkası kesilecek gibi durmuyor. Muhtemelen ilerleyen günlerde iPhone serisi ile ilgili olarak yeni detaylar da internete sızdırılır. Bu sızıntılar sayesinde henüz tanıtımı bile yapılmadan telefonun tüm özelliklerini öğrenebiliriz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.