iPhone 7 2017 Senesine mi Kaldı?

   Herkesin merakla beklediği iPhone 7 için çeşitli duyumlar alınıyor. iPhone 7 2017 senesine mi kaldı?

   iPhone 7 2017 Senesine mi Kaldı?

   Telefonlarda meydana gelen değişiklikler hepimizi şaşırtan boyutta diyebiliriz. Telefon meraklılarının özellikle ilgileneceği bir haberden bahsedeceğiz sizlere. iPhone son zamanların en çok tercih edilen telefonlarından bir tanesi bu bakımdan dolayı da iPhone ile ilgili olan tüm haberler merak ediliyor. Özellikle de iPhone telefonunun yeni modeli çıkacağı şu sıralarda oldukça heyecanlıyız. iPhone telefonların çıkma zamanı genellikle bellidir, her senenin eylül ayında yeni bir iPhone ile karşı karşıya kalırız ve bu sene de 7 serisini bekliyorduk ki kimi sızıntılar yayıldı.

   iPhone hakkında ki sızıntılar

   iPhone telefonların her sene için muhakkak tarihi Eylül olmuştur. Bizlerde şu zamana kadar iPhone 7’nin bilgilerini veriyoruz ama kulağımıza gelen sızıntılar biraz hayal kırıklığı yarattı maalesef. Her zaman bahsettiğimiz üzere iPhone 7’lerin iPhone 6’lardan pek de farkı olmayacaktı. Elbette çeşitli yenilikler görünüyordu ama neredeyse aynı gibiydi diyebiliriz. Daha doğrusu bizlere bu zaman kadar gelen sızıntılar o yönü gösteriyordu. Bu bakımdan dolayı da çıkacak olan iPhone bir seriyi takip edecek, yani iPhone 6 ek isim gibi.

   Muhtemel olan iPhone 7 kararı neden değişti?

   2017 senesi iPhone için oldukça önemli çünkü 10. senesi olacak. Gerek Samsung ile yapılan çalışmalar olsun gerek ise de Intel ile yapılan iş birlikleri olsun bu sorunun cevabını açıkça veriyor bize. iPhone 7 için radikal kararlar 2017 senesini bekliyor. Her zaman söylediğimiz üzere bunlar sadece gelen sızıntılar, kesin bilgiler değil.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.