iPhone 6S Özellikleri

   Apple kullanıcılarının dört gözle beklediği iPhone 6S ile ilgili ortaya çıkan özelliklerden biri de alüminyum kasa kullanılacak olması.

   iPhone 6S Özellikleri

   iPhone 6S özellikleri

   Apple kullanıcılarının dört gözle beklediği iPhone 6S ile ilgili ortaya çıkan özelliklerden biri de alüminyum kasa kullanılacak olması. Apple’ın en çok merak edilen cihazlarından biri iPod Pro. iPod Pro 13 inç büyüklüğe sahip olacak. Bunun yanında en çok merak edilen bir diğer cihaz ise iPhone 6S. iPhone 6S’te, iPhone 6’da olduğu gibi 4.7 inç ekran kullanılabilir ancak bazı kişiler 5 yada 5.2 inç ekrana sahip olabileceğini iddia ediyorlar. Ayrıca iPhone 6S’te 6 da gelmesi beklenen safir ekran olabilir (Yani artık iPhone ekranları baya sağlam olacak.). Ekran ile ilgili en büyük yenilik safir ekran ya da boyutu değil Force Touch basınç duyarlı ekran. Yani ekrana uyguladığınız basınca göre farklı işlevler olacak. İşlemci ise A9 işlemci olabilir. Bu A9 işlemcileri Samsung‘un üretmesi bekleniyor.
   Önemli ayrıntılardan biri ise çift çekirdek işlevi yerine 4 çekirdek işlevi görebilecek olması.

   RAM konusunda ise binlerce yürek tek bir soru acaba 2GB RAM kullanılacak mı?

   Ming-Chi Kuo‘ya göre alüminyum serisi telefona %60 daha fazla sağlamlık sağlayacak. iPhone 6S 0.15mm daha uzun ve 0.2m daha kalın olacak (Force Touch özelliğinden dolayı biraz daha kalın olabilir).  12 MP arka ve 1080p çekim desteği sunan çift flaşlı ön kamera da başka bir özellik. iPhone 6S hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.
   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.