iPhone 11 WiFi 6 Özelliği ile Çıkış Yapabilir

   iPhone 11 modelinin bağlantı konusunda zengin özellikler içereceği ve WiFi 6 desteği ile çıkış yapacağı söylentileri hızla yayılıyor.

   iPhone 11 WiFi 6 Özelliği ile Çıkış Yapabilir

   Her yıl yeni iPhone modellerine imza atan Apple, en son iPhone XS, XS Max ve XR cihazlarını satışa sundu. Çok geçmeden sıradaki modellere ait iddialar ortaya atılmaya başlandı.

   Kısa bir süre önce özellikle bağlantı hususunda iPhone 11 modelinin zengin özellikler içereceği ortaya çıktı.

   iPhone 11 WiFi 6 özelliği ile gelebilir

   İddiaya göre iPhone 11, beraberinde WiFi 6 desteği ile gelecek. Bir önceki nesil WiFi 5 teknolojisine göre çok daha hızlı veri alışverişi yapmaya imkan tanıyacak olan WiFi 6, aynı zamanda kalabalık bölgelerde daha rahat bağlantı desteği oluşturacak.

   Kafe, market ve AVM gibi insanların yoğun bir şekilde gittikleri noktalarda ne yazık ki WiFi bağlantı hızında sıkıntı yaşanabiliyor. Yenilikçi teknoloji, bu sıkıntıları bir nebze olsa da çözecek.

   Aslına bakılırsa bahsi geçen iddia sadece Apple cephesinde gündeme gelmiş değil. Bunun yanında Samsung tarafında da WiFi 6 ile ilgili önemli söylentiler dönüyor.

   Güney Koreli şirketin yıl sonuna kadar çıkaracağı amiral gemi modellerinde WiFi 6 teknolojisine yer vereceği konuşuluyor.

   iPhone 11 WiFi 6 hakkında kesin bir bilgi bulunmuyor

   Konuyla ilgili önemli söylentiler sektörde dolaşıyor olsa da ne yazık ki kesin bir bilgi söz konusu değil.

   Yani iPhone 11 modelinde WiFi 6 teknolojisini göremeyebiliriz. Özellikle Apple’ın yenilik konusunda emin adımlarla ilerlediği bilinen bir gerçek. Bu nedenle WiFi 6 için şirketin biraz daha beklemek isteyebileceği mümkün.

   Samsung ise bu konuda daha emin gözüküyor. Farklı teknolojileri Apple’a kıyasla daha erken kullanmaya başlayan Samsung, WiFi 6 için de benzer politikayı yürütebilir.

   Bu ikili dışında diğer akıllı telefon üreticilerinin takınacağı tavırlar da elbette önemli. Huawei ve Xiaomi gibi büyük üreticilerin bu alanda neler yapacağı merak ediliyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.