iOS 12 Güncellemesi ile Gelecek 8 Yeni Özellik!

   Eylül ayında gelmesi beklenen iOS 12 güncellemesinin getirdiği yenilikler çok sayıda iPhone cihazın performansını arttıracak!

   iOS 12 Güncellemesi ile Gelecek 8 Yeni Özellik!

   iOS 12 güncellemesi geldikten sonra çok sayıda modelin performansı şuan kinden daha fazla olacak. Yeni iOS sürümünün şuan ki durumdan çok daha iyi olacağını söylemekte yarar var. iOS 12 güncellemesi Eylül ayında gelecek.

   iOS 12 güncellemesi performansı arttıracak

   Tüm modellerin performansları ciddi anlamda artacak. Öylesi bir artış ki bazı iPhone modellerinin uygulama açılış hızı % 40 kadar artış gösterecek.

   1. Kamera performansı da artacak. Yüzde 70 oranında daha hızlı fotoğraf çekilecek.
   2. iOS 12 ile Apple CarPlay ve Google Haritalar ve üçüncü navigasyon uygulamaları çok daha rahat bir şekilde kullanılacak.
   3. iOS 12 ile bildirim sistemi büyük bir değişiklik geçirecek. Bildirim ile alakalı tüm ayarlara bildirim merkezinden ulaşabileceksiniz.
   4. iOS 12 ile tanınacak olan Screentime uygulaması iPhone ve iPad kullanım alışkanlıklarının kontrol edilmesini sağlayacak.
   5. ‘Uygulama sınırları’ özelliği telefonunuzu kontrol etmeniz konusunda size yardımcı olacak. Günlük kullanım sınırını siz belirleyeceksiniz.
   6. iOS 12 ile Memoji özelliği geliyor. Yeni gelen özellik sayesinde kendi emojilerimizi üreteceğiz. Apple kesinlikle kullanıcılarını birer emojiye dönüştürecek.
   7. Messages uygulamasına Snapchat entegre oluyor. Messages ile fotoğraflar, çıkartmalar, metinler ve efekt eklemesi yapabileceksiniz.
   8. Grup konuşma özelliğini sevenler ve sık sık kullananlar için iOS 12 harika bir özellik ile geliyor. Facetime da 32 kişiye kadar grup görüntülü konuşma aktif olacak.
   YORUMLAR
   1. Rıza dedi ki:

    Benim tel güncelleme almışmı nasıl bakabilirim?