Intagram Yorum Engelleme Yoluna mı Giriyor?

   Bu kadar aktif kullanılan bir sosyal medya hesabı için kötü içerikler aynı zamanda da yorumlarda hoş değil.

   Intagram Yorum Engelleme Yoluna mı Giriyor?

   Nelere çok sinirlenirsiniz veya en çok nelerden çok sıkılırsınız? Özellikle de kon sosyal medya olunca gerçekten bu tür sıkıntılara gelemiyoruz, sadece bu değil saldırı anlamında ki sıkıntılardan da iyice bunalıyoruz.

   Çoğu zaman için 3-5 yorumu engelleyebiliyor ve siliyoruz. Hatta öyle ki o yorumları yapan kişileri de sosyal medyadan silebiliyor ve tekrar kendi sayfamıza girmemesi için engel koyabiliyoruz.

   Instagram herkesin en aktif kullandığı sosyal medya hesaplarından bir tanesi. Bu kadar aktif kullanılan bir sosyal medya hesabı için kötü içerikler aynı zamanda da yorumlarda hoş değil. Bakalım nasıl bir düzenlemeye gidilecek.

   Pekâlâ kurumsal şirketler için bu duruma nasıl çare bulacağız, özellikle de Instagram için ne yapmalıyız?

   Instagram’da kurumsal şirketlerin sayfalarına yapılan yorumlar nasıl engellenir?

   Sadece kişisel bir durum değil bu yaşadığımız, kurumsal şirketlerin özellikle de sayfalarına yapılan kötü yorumlar bir şekilde engellenmeli.

   Nasıl olacak veya böyle bir özellik var mı Instagram için, ona bakacağız. Aslına bakarsanız bu henüz yapım aşamasında olan, hatta karar bile yeni denebilecek bir durumda.

   Bu kadar laftan ve aynı zamanda şikâyetten sonra muhakkak ki, bu şekilde bir düzenlemeye gidilmesi gerekiyordu ki zaten Instagram daha önceden hastaglerle ilgili de bir düzenlemeye girmişti.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.