İnstagramın Yeni Özelliği Canlı Yayın Yapma Geliyor

   Instagram yeniliklerde sınır tanımıyor. İşte son gelen yeni özellik canlı yayın yapma özelliği.

   İnstagramın Yeni Özelliği Canlı Yayın Yapma Geliyor

   Instagram son zamanların en popüler uygulamaların başında geliyor. Fotoğraf paylaşım uygulaması olan Instagram yenilikler getirerek farkını her zaman ortaya koyuyor.

   Instagram, Facebook ve Youtube’nin canlı yayın yapma özelliği gibi müthiş bir özelik getiriyor. Instagram ülkemizde de en çok kullanılan uygulamalar arasında yerini alıyor. Bu ivmenin yüksekliği ise Facebook’un Instagram satın aldıktan sonra zirvelere çıktı.

   İşte o canlı yayın özeliğinin detayları

   Medyaya sızan Instagram canlı yayın özelliğinin görüntüsünü sizler için inceledik. Resimde görüldüğü üzere ‘’Go İnsta!’’ butonu kamera arayüzünde bulunan bu butona basınca Instagram canlı yayın yapma özelliğine geçiyor.

   Geçtiğimiz günlerde gelen hikayeler özelliği ile boyunu tekrar göstermişti Instagram. Canlı yayın açtığında hikayeler kısmında live yazarak çıkıyor.

   Instagram canlı yayın özelliğini hangi ülkede deniyor?

   Instagram bu özeliğini deneme seçtiği ülke ise Rusya’dır. Rusya da denenmeye başlayan bu uygulamanın tüm dünya geneline açıldığında geçtiğimiz zamanlarda gelen hikayeler kısmında en iyi yer olacağını düşünüyor.

   Hikayeler kısmının ise keşfette yerini aldığını söyleyen Instagram bu özelliğiyle başka bir devir açacağını düşünüyoruz.

   Instagram canlı yayın özelliği hakkında yorumlarınızı bekleriz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.