İnstagram Video Paylaşım Sitesine Dönüşüyor!

   Son zamanlarda yayınladığı güncellemelerle adından söz ettiren sosyal paylaşım uygulaması Instagram, kullanıcıları için yeni bir güncelleme daha geliştiriyor.

   İnstagram Video Paylaşım Sitesine Dönüşüyor!

   Dünya üzerinde milyonlarca aktif kullanıcısı olan sosyal paylaşım sitesi Instagram, çıktığı günden beri daha çok fotoğraflar üzerine yoğunlaşan bir uygulama olarak piyasada yer alıyor. İlk günden beri aynı çizgide devam eden paylaşım sitesi, el değiştirmesinden sonra kendisi baz alındığında devrim niteliğinde güncellemeler yayınladı.

   İlk olarak bir başka paylaşım uygulaması olan Snapchat’in hikâye özelliğine benzetilen bir özellik geliştiren Instagram, fotoğraf çizgisinden ilk kez ödün vermişti. Ünlü paylaşım sitesinin yeni bir güncelleme yayınlamak için çalışmalar yaptığı öğrenildi.

   Video fotoğraftan daha değerli!

   Ünlü sosyal paylaşım sitesi Instagram, yeni güncellemesinde de bir öncekindeki gibi videolar üzerine yoğunlaşacak.

   Yıllardır fotoğraf paylaşım sitesi olarak bilinen Instagram, yeni güncellemesi ile birlikte videoları daha fazla öne çıkarak. Öyle ki Instagram’da paylaşılan bir video artık fotoğrafların ulaştığı kitleden daha fazla kişiye ulaşabilir.

   Videolar kategorilere ayrılacak

   Yeni güncellemenin bir diğer özelliği ise videoların farklı kategoriler içerisinde yer alacak olması.

   Örneğin komik bir video komedyen kategorisinde kendisine yer bulacakken, bir basketbol videosu spor kategorisinde kendisine yer bulacak.

   Konser, festival gibi çok sayıda kişinin katıldığı, kitlelere hitap eden yerlerde çekilmiş olan videoların diğer videolara göre daha fazla ön plana çıkarılacağı da yeni güncelleme ile ilgili olarak gelen bilgiler arasında.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.