Instagram Kullanıcıları Dikkat! Takipçi Sayınız Bir Anda Düşebilir

   Instagram’da takipçi sayınız günden güne azalıyorsa, sebebi Instagram tarafından yapılan temizlik çalışmaları olabilir.

   Instagram Kullanıcıları Dikkat! Takipçi Sayınız Bir Anda Düşebilir

   Sosyal medyaya büyük bir ilgi duyan kişilerin akıllı cep telefonlarına yükledikleri ilk uygulamalardan birisi şüphesiz ki Instagram’dır. Kişilerin resim ve videolarını paylaşmaları adına inşa edilen bu sosyal medya uygulaması, milyonlarca kullanıcıya ulaşmış durumdaydı.

   Resim ve paylaşımlarını daha fazla kişiye ulaştırmak için de sürekli takipçi sayısını artırmak isteyen kişileri büyük bir darbe geldi.

   Instagram kullanıcıları, adeta takipçi sayılarındaki artış ile birlikte kendilerini daha iyi hissetmeye başladılar.

   Instagram hesapları üzerinden resim ve video paylaşan kullanıcılar, bu paylaşımlara karşılık gelen beğenileri ve her gün artan takipçi sayıları ile övünürken, onları üzecek bir haber ortaya çıktı.

   Geçmiş dönemlerde sistem akışını hızlandırmak ve kişilerin daha iyi kullanım sağlayabilmeleri için Twitter tarafından kullanılmayan hesaplar kapatılmıştı. Şimdi ise aynı hamle Instagram tarafından yapıldı.

   Kullanılmayan hesaplar kapatılıyor

   Kişilerin açtıkları halde kullanmadıkları Instagram hesapları temizlenmeye başladı.

   Bu durum aktif kullanıcıları etkilemeyecek. Fakat sosyal medya hesabında daha fazla takipçisi olarak dikkat çekmeyi amaçlayan, bunun için de açılmış olan Instagram hesapları ile abone kasma işlemi yaptıran kişiler büyük bir zarar görecekler.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.