Instagram Gözden Düşüyor mu?

   En çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından olan Instagram bir düşüş mü yaşıyor, yoksa yeniliklere karşı henüz alışık olmadığımız kavramlar mı girdi hayatımıza?

   Instagram Gözden Düşüyor mu?

   Sosyal medya hakkında ne kadar olumlu yargılar var, buna hepimiz şahit oluyoruz. Ama kimi zamanda ipin ucu kaçırılıyor doğrusu. Çünkü karar aşamasında her zaman bir sıkıntı yaşanıyor ve bu sıkıntı da ilk elden olarak kullanıcıları etkiliyor.

   Herkesin en çok kullandığı uygulamalardan bir tanesi olan Instagram kullanıcıları için inanılmaz tepkili bir çıkış yaptı tekrar.

   Herkesin severek ve en çok kullandığı uygulamalardan biri olsan Instagram, kullanıcılarının bir kısmını açıkçası hayal kırıklığına uğrattı. Instagram ne kadar sağlam bir uygulama hepimiz farkındayız.

   Ama alıştığımız yeniliklerin, gözle görülür derecede değişiyor olması, bizleri hayal kırıklığına uğratıyor. Instagram, logo konusunda belli ki kendisini netleyememiş ve baştan tamamen farklı bir logo tasarımı çıkmış ortaya. Kullanıcılarda bu durumda ikiye ayrıldı: ilk logo ve ikinci logo olarak.

   Instagram şeffaflığı!

   Sadece logo kısmında değil, içerik kısmında da birkaç yeniliğe şahit olmuş bulunmaktayız.

   Her uygulama gibi Instagram da yavaş yavaş yok olma yolunda ilerliyor demek mümkün. Arka plan tamamen beyaz renge bürünmüş durumda, yakında şeffaflıktan kaybolacak.

   Ama bahsettiğimiz üzere bu konu hakkında da beğenen ve beğenmeyen kesim oldukça fazla. Umarım yeni bir değişiklik için, çalışmalar yapılmıyordur. Zira kullanıcılar yeni bir yeniliğe alışkın değil gibi gözüküyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.