Huawei P20 İsmi Doğrulandı

   Beklendiği gibi yeni akıllı telefonun adı Huawei P20 olarak belirlendi.

   Huawei P20 İsmi Doğrulandı

   Normalde Huawei’nin sıradaki akıllı telefonunu MWC 2018’deki basın etkinliğiyle duyurması bekleniyordu fakat görünüşe göre firma yeni amiral gemisi için bu kadar beklemek istemedi. Kısa bir teaser videosu yayınlanırken, telefonun ismi de ortaya çıkmış oldu.

   Huawei P20 açıklandı

   Huawei P11 ismi böylece rafa kalkarken, Huawei P10’un ardından gelecek telefon Huawei P20 olacak ve yeni telefon Mart ayında düzenlenecek ayrı bir etkinlikle görücüye çıkacak.

   İspanya’nın Barcelona şehrinde kısa bir süre sonra MWC 2018 etkinliği başlayacak ve çok sayıda üretici boy gösterecek. Bunların arasında Samsung da bulunurken, Huawei açıkça Galaxy S9’un karşısına çıkmak istemedi ve beklemeyi tercih etti.

   Yayınlanan görselde ise ‘Yapay Zekâyla Daha Fazlasını Gör’ ibaresine yer verilerek 27 Mart 2018 tarihine dikkat çekildi.

   Şimdilik firma tarafından resmi bir açıklama olmasa da yeni Huawei P20’de arka kamerada üç lens bulunmasını bekliyoruz. Aynı zamanda muhtemelen telefonun düşük ışık modu geliştirilecek ve daha iyi fotoğraflar için daha akıllı özellikler eklenecek.

   Huawei P20 ile ilgili ayrıntılı bilgilere firmanın Mart ayında düzenleyeceği basın etkinliğinden ulaşacağız. Şimdilik bekleyip görelim.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.