Huawei P11 Yerine Huawei P20 Gelecek

   Beklenenin aksine yeni Huawei telefonu P20 adıyla çıkacak.

   Huawei P11 Yerine Huawei P20 Gelecek

   Geçen sene herkes OnePlus 3T’nin devam modelinin OnePlus 5 ismiyle çıkmasına şaşırmıştı ve aradaki bir rakam kaybolmuştu. Görünüşe göre benzer bir politikayı Huawei de izliyor ve Huawei P10’un devam modeli Huawei P20 olacak.

   Huawei P11’i beklemeyin!

   Daha önce firmanın sıradaki amiral gemisi telefonuna Huawei P11 adının verilmesini bekliyorduk fakat ortaya çıkan son sızıntılara göre Huawei P20 adı kullanılacak. Bu seferki sızıntı sektörün güvenilir ismi Roland Quandt tarafından geldi. Daha önceki paylaşımları hep hedefi tutan Quandt, Twitter üzerinde yeni telefonun adını bu şekilde açıkladı.

   Roland Quandt’ın paylaşımına göre yeni cihazlar Huawei P20, P20 Plus ve P20 Lite olarak satılacak. Kod adları da Emiy, Charlotte ve Anne olarak açıklanırken farklı renkler kullanılacak.

   Huawei P20 tanıtımı MWC 2018’de yapılacak

   Diğer yandan Roland Quandt haberleri hangi kaynaktan aldığını açıklamadı fakat önceki durumlar düşünüldüğünde muhtemelen güvenilir olduğunu söyleyebiliriz. Huawei, önümüzdeki ayın sonunda düzenlenecek olan büyük MWC 2018 etkinliğinde yeni akıllı telefonlarını tanıtacak. Dolayısıyla Huawei P20 modelini de mutlaka burada göreceğiz.

   Siz yeni Huawei P20’den ne bekliyorsunuz?

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.