Huawei Nova Geliyor!

   Son dönemlerin en iyi telefon modellerinden birisi olarak gösterilen Huawei Nova, piyasaya sunuldu.

   Huawei Nova Geliyor!

   Huawei Nova adı verilen yeni telefon modeli özellikle ilk sızdırmalar ile birlikte büyük bir ilgi görürken yapılan yeni sızdırmalar sonrasında telefonun tanıtımı da gerçekleştirildi. Telefon için yapılan resmi tanıtımların ardından telefonun piyasaya sunulacağı ifade edilirken telefon şimdiden büyük bir ilgi görmüş durumda.

   İlgi çekiyor

   Huawei Nova için yapılan tanıtımların ardından telefonda yer alacak tüm teknik özellikler hakkında bilgi almak mümkün olurken telefonun üst segmente yönelik geliştirilmesi ve yüksek bir performansa sunabilecek kapasitede olması oldukça dikkat çekti. Bu bakımdan önümüzdeki günlerde piyasaya satışa çıkacak olan telefonun yüksek satış rakamlarına ulaşabilmesi de mümkün.

   100 milyon barajı geçildi

   Üstelik geçtiğimiz günlerde Huawei tarafından yapılan açıklamalar ile birlikte markanın 100 milyon telefon satışını gerçekleştirdiği ifade edilirken Huawei Nova ile daha da yüksek satış rakamına ulaşmak mümkün olacak. Böylece 2016 yılı Huawei için çok daha parlak geçmiş olacak. Bu açıdan Huawei güvencesini tercih eden kişilerin bu yeni modele ilgi göstermesi bekleniyor.

   Bugüne kadar yapılan tanıtımlar ile birlikte yeni telefon modeli hakkında iyi dönüşlerin alındığı öğrenilirken telefon zorlu mobil sektörden daha fazla pay alabilmek ve gelir elde edebilmek adına zorlu bir yarış içerisine girecek.

   Nova teknik özellikleri neler?

   141.2 x 69.1 x 7.1 mm boyut

   146 gram

   Android 6.0.1

   Qualcomm MSM8953 Snapdragon 625

   Adreno 506 grafik birimi

   MicroSD desteği

   12 MP arka kamera

   8 MP ön kamera

   Hızlı şarj

   3020 mAh batarya

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.