Huawei Mate 9 Gümbür Gümbür Geliyor!

   Huawei tarafından yapılan açıklamalarda amiral gemi Huawei Mate 9 için özellikler giderek yükseltilirken kamerada da yapılacak değişiklikler ile birlikte modelin çok özel olacağı belirtildi.

   Huawei Mate 9 Gümbür Gümbür Geliyor!

   Bugüne kadar Huawei Mate 9 için çok kapsamlı bir şekilde açıklama yapılmamış olsa da marka tarafından yapılan bilgilendirmelerde oldukça iddialı özelliklere dikkat çekiliyor. Bugüne kadar Huawei tarafından piyasaya sunulan pek çok telefon modeli üstün özellikleriyle dikkat çekmeyi başarırken Huawei Mate 9 özellikle kamerası ile dikkatleri üzerine çekebilecek durumda.

   Leica imzasıyla gelecek

   Konuyla ilgili yapılan açıklamalarda Leica ile özel bir iş ortaklığının kurulacağı ve telefonda bu ortaklığın sonucu olarak özel bir kameranın kullanılacağı belirtildi. Bu kamera çift kamera olacağı gibi kameralar 20 MP ve 12 MP çözünürlüklerinde olacak. Renkli ve monokrom olarak çekim yapabilecek olan bu kameralar böylece daha net ve kaliteli fotoğrafların elde edilmesini sağlayacak. Telefonda işlemci konusunda ise Kirin 960 yonga seti tercih edilecek.

   Güçlü olacak

   Şu anda piyasadaki en önemli işlemcilerden birisi olarak gösterilen Kirin 960 performans anlamında da oldukça üst düzey durumda. Telefonda yer alacak diğer önemli bir özellik ise hızlı şarj olacak. Telefonda yer alacak hızlı şarj teknolojisinin markanın piyasaya sunduğu diğer modellerden çok daha üstün olduğu ifade edilirken 10 dakika gibi kısa bir süre içerisinde bataryanın yüzde 50 oranında dolması sağlanabiliyor. Bu bakımdan yeni telefon modeliyle piyasaya girecek olan Huawei kuşkusuz bu cihazı ile yüksek satış rakamlarına ulaşma konusunda işini oldukça sağlama almış görünüyor.

   Telefon için yapılacak tanıtımlar ile birlikte tüm teknik detaylar hakkında bilgi sahibi olmak mümkün değil. Fakat Huawei Mate 9 şimdiden iddialı ve güçlü bir şekilde piyasaya giriş için hazırlanıyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.