Huawei Mate 20 Görünümü Nasıl Olacak?

   Merak edilen Huawei Mate 20’nin görünümü ve bazı sistem özellikleri hakkında ufak detaylar gün yüzüne çıkmaya başladı.

   Huawei Mate 20 Görünümü Nasıl Olacak?

   Huawti Mate 20 bu yıl en fazla merak edilen telefonlar arasında yer alıyor. Telefon hakkında ufak detayların gelmeye başladığını da söyleyebiliriz. Cihaz hakkında gelen detaylarda Huawei Mate 20’nin görünümü ve bazı sistem özellikleri hakkında bilgiler yer alıyor.

   Huawei Mate 20 tasarımı

   Huawei Mate 20’nin ekim ayında tanıtılması bekleniyor. Buna istinaden Mate 20 ve Mate 20 Pro hakkında bazı yeni detaylar gün yüzüne çıkmaya başladı. Yeni bilgilere göre cihazın özellikleri ve nasıl bir görünümü olacağı belli olmaya başladı. Mate 20 ve Mate 20 Pro modellerinin karşımıza oldukça iddialı bir şekilde geleceğini söyleyebiliriz. Söylentiler sadece Mate 20 hakkında değil aynı zamanda Mate 20 Lite modeli hakkında da birçok söylenti bulunuyor.

   Mate 20 yeni görünümünde özellikle ince çerçevesiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaracak. Bunun yanı sıra sızdırılmış olan görsellerde üçlü kamera kurulumu da dikkat çeken bir diğer özellik. Cihazda işlemci olarak ise kirin 980 işlemcisi kullanılacak.

   Huawei Mate 20 hangi özelliklerle gelecek?

   Huawei Mate 20 modelinde kablosuz şarj desteğinin bulunması bekleniyor. Cihaz 6 GB belleğe sahip olarak satışa çıkarılacak. Batarya konusunda ise çok gelişmiş bir yapının yer aldığı görülüyor. Cihazda 4.200 mAh bataryanın yer alması bekleniyor. Ekran ise 6.3 inç AMOLED ekran olacak. Cihazın sahip olması beklenen özellikler incelendiği zaman ise son derece gelişmiş bir sistemin karşımıza çıkacağını ve kullanıcılarını bu özellikleriyle memnun etmesi bekleniyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.