Huawei Honor 6X 18 Ekim’de Tanıtılacak!

   Huawei, Honor serisine yeni bir model daha ekliyor. Huawei Honor 6X 18 Ekim tarihinde tanıtılacak.

   Huawei Honor 6X 18 Ekim’de Tanıtılacak!

   Huawei, Honor serisini ilk olarak piyasaya sunduktan sonra oldukça iyi bir dönüş alırken, seriye eklenen yeni modeller ile birlikte Honor ailesi oldukça popüler bir duruma geldi. Şu anda Huawei tarafından yeni bir model üzerinde daha çalışmalar sürdürülürken, piyasaya çıkartılacak yeni modelin adının Huawei Honor 6X olduğu öğrenildi.

   Tanıtım yaklaşıyor

   Yeni telefon modeli ile 18 Ekim tarihinde özel bir tanıtım yapacak olan Huawei, bu tarih itibari ile resmen Huawei Honor 6X modelini de piyasaya sunmuş olacak. Honor, Huawei’nin bir alt markası gibi görülürken, aynı zamanda sürekli desteklenmesi ile birlikte sürekli ilgi görüyor. Bu bakımdan Huawei Honor 6X modeli ile birlikte yeniden bir destek sağlanacak olan seri, güncel kalacağı gibi Huawei Honor 6X modeliyle de Honor serisi satış rakamları yükseltilecek.

   Huawei Honor 6X TENAA’da görüldü

   Huawei Honor 6X modeli ilk olarak TENAA’da görüntülenirken, telefonun teknik özellikleri de bu sayede öğrenildi.

   Huawei Honor 6X teknik özellikleri neler?

   TENAA’dan elde edilen bilgilere göre yeni telefon modelinde 5.5 inçlik bir ekran tercih edilmiş durumda. 1920×1080 piksel çözünürlüğün desteklendiği dokunmatik ekranda, kişiler aynı zamanda iyi bir performans sunacak bir telefona sahip olacak. Qualcomm Snapdragon 625 ile gelen telefonda, 3 GB RAM ile performans yükseltilmiş durumda. Telefonda yer alan diğer özelikler ise şöyle;

   32GB depolama alanı

   MicroSD kart desteği

   Çift arka kamera

   Parmak izi tarayıcısı

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.