Huawei “FreeBuds Lite” Kablosuz Kulaklık

   Su sıçramalarından etkilenmeksizin kullanılabilecek olan Huawei FreeBuds Lite kablosuz kulaklık hakkında yeni bilgiler ve satış fiyatı.

   Huawei “FreeBuds Lite” Kablosuz Kulaklık

   Kablosuz kulaklık sektöründeki rekabet her geçen gün kızışıyor. Özellikle Apple’ın satışa sunduğu AirPods ile daha fazla kişinin dikkatini çeken kablosuz kulaklık modelleri, her yıl yeni ürünlere sahne oluyor.

   Bu kez farklı bir seçenek Huawei’den geldi.

   FreeBuds Lite adıyla duyurulan yeni kablosuz kulaklık, hafifliği ve ergonomik tasarımı ile dikkat çekiyor.

   Huawei FreeBuds Lite oldukça hafif ve ekonomik bir seçenek

   Orijinal modelin çok daha hafif hali olarak lanse edilen “Huawei FreeBuds Lite”, IPX4 sertifikası almayı başarıyor.

   Böylelikle sıçramalara karşı dayanıklılık sergileyen kulaklık, gündelik kullanımda kişiye kolaylık sunuyor. Su sıçramalarından etkilenmeksizin kullanılabilecek olan Huawei FreeBuds Lite kulaklık, kişiye rahat bir deneyim vadediyor.

   Huawei FreeBuds Lite teknik özellikleri hakkında ise ne yazık ki daha fazla bilgi bulunmuyor.

   FreeBuds kulaklık, yakınlık sensörü, dokunmatik yüzey ve kablosuz şarj kılıfı gibi özellikler ile dikkat çekiyor.

   Ancak Lite versiyonda ne gibi farklılıklar olacağı henüz netlik kazanmış değil. Yani hangi özelliklerden feragat edileceği şimdilik gizemini koruyor.

   Huawei FreeBuds Lite kulaklık fiyatı

   Gelelim en önemli konuya. Henüz Huawei FreeBuds Lite için tüm teknik özellikler yayınlanmamış olsa da fiyat konusunda bilgi verildi.

   Huawei, yeni kablosuz kulaklık modelini 120 Euro karşılığında satışa sunacak.

   Bu fiyat neticesinde kulaklığın ülkemizde ekonomik bir seçenek olmayacağını söylemek mümkün denilebilir. Tabi bunu net bir şekilde ifade etmek için ürüne ait resmi Türkiye fiyatının paylaşılması gerekiyor.

   Şu anda kablosuz kulaklık sektöründe Samsung, Apple ve Xiaomi gibi önemli isimler yeni ürünler sergiliyor. Özellikle AirPods’un dünya genelinde önemli bir başarıya imza attığı biliniyor.

   Apple’ın en çok satan ürünleri arasına girmeyi başaran AirPods, kablosuz kulaklık teknolojisine olan ilgiyi görmeyi sağlıyor. Bu alanda diğer üreticilerin de çalışması, gelecekte rekabetin farklı bir boyuta ulaşacağını düşündürüyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.