Huawei 2016’da Altın Yılını Yaşıyor!

   Dünya genelinde en iyi üçüncü üretici olan Huawei, 2016 yılını oldukça iyi bir şekilde kapatmaya hazırlanıyor.

   Huawei 2016’da Altın Yılını Yaşıyor!

   Son yıllarda önemli bir atılım gerçekleştiren ve piyasada popüler cep telefonları ile anılmaya başlanan Huawei2016 yılı ile ilgili güncel durumu paylaştı. Yapılan açıklamalarda 2016 yılı içerisinde 100 milyon cihazın satıldığı belirtildi. Bu bakımdan sene başında koyulan hedeflere Huawei’nin oldukça yaklaştığı da görülürken yıl sonuna kadar yapılacak 10 milyonluk yeni bir satış ile birlikte 2016’nın 110 milyon satışla kapatılacağı tahmin ediliyor.

   Yüzde 10 artış yakalanacak

   Bu satış rakamlarının yakalanması 2015 yılına göre yüzde 10’luk bir artışın da yaşandığını gösteriyor. Bu bakımdan önümüzdeki aylarda yapılacak satışlar yıl sonuna kadar ne kadar satış yapılacağını ve 2016’nın nasıl kapatılacağını da gösterecek.

   Başarı büyük!

   Şu anda dahi Huawei ciddi bir başarı yakalamış durumda. Yapılacak satış işlemleri ve bugüne kadarki satış işlemlerine göre Huawei üçüncü yönetici olarak listeyi zorlamaya devam ediyor. Yakalanan bu başarıda Huawei’nin amiral gemilerinin yanı sıra alt modellerinin de etkisi oldukça fazla.  Amiral gemileri ile yakalanan başarı alt modelleri ile desteklenerek 100 milyonluk bir satış rakamına ulaşan Huawei bu açıdan önümüzdeki yıllar için de başarı çıtasını yükseltmiş durumda.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.