HTC Kasım’da HTC U Serisi Yeni Telefon Çıkarıyor

   HTC Twitter üzerinden yeni HTC U serisi telefonların duyurusunu yaptı.

   HTC Kasım’da HTC U Serisi Yeni Telefon Çıkarıyor

   Dün ortaya çıkan, sızdırılmış U cihazı render görüntülerinin ardından HTC Twitter üzerinden bir duyuru yaptı ve 2 Kasım 2017 tarihinde yeni HTC U serisi akıllı telefonlarını duyuracaklarını açıkladı.

   Tweet’teki görüntü oldukça jenerik iken, 2 Kasım’da neler göreceğimize dair herhangi bir ipucu içermiyor. Buna rağmen HTC ‘Yeni bir şeyler getireceğiz’ sözlerini kullandı ve dikkat çekti.

   HTC U serisi yeni telefon özellikleri ne olacak?

   Kısacası, HTC yeni U serisi akıllı telefonunu 2 Kasım tarihinde duyuracak ve artık bu durum resmileşti. Söylentilere göre ise firma HTC U11’i yeniden tasarlayacak ve geliştirilmiş bir ekranla karşımıza çıkacak. Hatta 18:9 çerçeve oranlı 6 inç boyutunda bir POLED panel kullanılması da olasılıklar dahilinde.

   Ayrıca sızdırılan render görüntüleri hakkında konuşacak olursak, telefon oldukça uzun olacak ve içinde büyük bir 4000mAh batarya yer alacak.

   Yani sıradaki HTC’nin uzun süreli bir kullanım sunacağını söyleyebiliriz. Diğer yandan stereo hoparlörler de beklenirken, 12MP ana kamera ve 8MP ön kamera iddiaları da var.

   Ayrıca Snapdragon 835 işlemci çipsetinin yanı sıra 4GB veya 6GB RAM seçenekleri de bekleniyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.