HTC Android 9.0 Pie Güncellemesi Alacak Cihazlar Belli Oldu

   HTC, 4 farklı model için Android 9.0 Pie güncellemesini doğruladı. Birçok HTC modelinin bulunduğu listenin detayları haberimizde.

   HTC Android 9.0 Pie Güncellemesi Alacak Cihazlar Belli Oldu

   Popüler telefon üreticisi HTC, resmi Twitter hesabı üzerinden Android 9.0 Pie ile ilgili bir paylaşımda bulundu. Paylaşımda HTC kullanıcılarının merakla beklediği Android 9.0 Pie güncellemesini alacak modeller doğrulandı.

   Son zamanlarda şeffaf arka kapak gibi yeniliklere imza atsa da satış oranları iyi gitmeyen üretici, yazılım güncellemeleri ile öne çıkmaya çalışıyor. Eğer bu noktada başarılı olabilirse kullanıcıları memnun edeceği aşikâr. Ancak, son zamanlarda yaptığı gelişmelerle kendisini toplayamazsa markanın sonu iyi görünmüyor.

   HTC Android 9.0 Pie güncellemesi alacak cihazlar

   Paylaşımda görüldüğü üzere bu yıl HTC, U11 Life (Android One), U11, U11+, U12+ için güncelleme dağıtılacak. HTC tarafından doğrulanan listede U Ultra ve U play modelleri bulunmuyor, ancak daha sonra listeye dahil edilme ihtimali var.

   HTC’nin birçok model için Android 9.0 Pie güncellemesini vermesi, üreticinin telefonlarını desteklediğini gösteriyor. Bu da hem mevcut modellerin hem de yeni çıkacak modellerin Android güncellemelerini en kısa zamanda alacağına işaret.

   Ayrıca HTC, güncellemelerin dağıtımı konusunda henüz net tarih vermedi. Ancak, en kısa zamanda Android 9.0 Pie Güncellemesini dağıtılacağını belirtti. Bu her ne kadar ucu açık bir açıklama olsa da HTC, kullanıcıları memnun etmek için güncellemeyi en kısa zamanda dağıtacaktır. Zira birçok üretici Android 9.0 Pie güncelleme takvimini paylaşmış durumda.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.