Honor 7X 5 Aralık’ta Çıkıyor (Honor 7X Fiyatı ve Teknik Özellikleri)

   Honor’un yeni orta sınıf telefonu Honor 7X Aralık’ta çıkıyor. Honor 7X fiyatı ve teknik özellikleri hakkında bilgiler gelmeye başladı.

   Honor 7X 5 Aralık’ta Çıkıyor (Honor 7X Fiyatı ve Teknik Özellikleri)

   Çin menşeli, Huawei’nin alt kolu firmanın yeni orta sınıf telefonu Honor 7X nihayet ortaya çıkarken, elimize de bazı ayrıntılar geçti. Bu yılın başında ilk olarak CES’te tanıtılan Honor 6X’in devamı şeklindeki cihaz, fiyat-performans odaklı olacak.

   Honor 7X fiyatı ve çıkış tarihi

   Şu anda Honor 7X fiyatı net olarak bilinmiyor fakat yakın zamanda Honor tarafından duyuru gelecek. Honor 6X’e yakın bir fiyat beklenirken, bu cihaz yurt dışında yaklaşık 250 dolardan satışa sunulmuştu. Dolayısıyla Honor 7X fiyatı yine benzer rakamlarda olacağını söyleyebiliriz.

   Aynı zamanda telefon 5 Aralık’ta İngiltere’de ve çeşitli Avrupa ülkelerinde çıkış yapacak. Fakat ABD, Avustralya ve Türkiye gibi bölgelerdeki tarih net olarak bilinmiyor.

   Honor 7X teknik özellikleri

   Metal bir gövdeyle gelecek olan Honor 7X, iPhone 7 Plus’a göre 2.7 mm daha ince. Mavi ve siyah renk seçenekleri olan cihaz full HD+ yani 2160x1080p çözünürlükte. Ayrıca 408ppi oranı ve Kirin 659 işlemci çipseti Honor 7X Teknik Özellikleri arasında bulunuyor. Aynı zamanda arka tarafta 16MP ve 2MP olmak üzere iki kamera bulunuyor.

   Şimdilik elimizdeki bilgiler kısıtlı olsa da önümüzdeki ay Honor 7X özellikleri hakkında her şeyi öğreneceğiz ve telefon da ardından çıkış yapacak. Ürünün Türkiye’ye gelip gelmeyeceği ise henüz bilinmiyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.