Haftanın En İyi Android Uygulamaları

   Bu hafta öne çıkan en iyi Android uygulamalarını sizler için derledik.

   Haftanın En İyi Android Uygulamaları

   Günümüzün iletişim dünyasında Android telefonlarımız hayatımızda önemli bir yere sahip. Öyle ki akıllı telefonların her zaman yanımızda taşıyabildiğimiz bilgisayarlar vazifesini gördüğü günümüzde telefonlarımızda önemli veriler yer alabiliyor. Hal böyleyken verilerimizin emniyeti bizim için çok önemli bir hal aldı. Veri güvenliğinin yanında, akıllı telefonumuzun şarjının da uzun süre gitmesini isteriz. Bu ve bunun gibi bizim için önemli işlevleri yerine getirebilecek Google Play Store’da bir sürü uygulama mevcut. Teknokenar.com ekibi olarak sizler için bu haftanın öne çıkan ve ihtiyacımızı karşılayan Android uygulamalarını derledik.

   Rocket VPN

   Rocket VPN, akıllı telefonlarımızdaki veri güvenliğini sağlıyor. İnternette ki gezintilerimizi anonim hale getirerek üçüncü şahısların verilerimizi ele geçirmesini önlüyor.

   Hexlock

   Hexlock, uygulamalarınız için desen veya pin kilidi oluşturarak uygulamalarınızın üçüncü kişiler tarafından görünmesini engeller.

   Cleaner

   Akıllı telefonunuzdaki kötü niyetli uygulamaları silerek hem güvenliğinizi sağlar hem de cihazınızda ki gereksiz dosyaları silerek cihazınızı hızlandırır.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.