Google Yeni Akıllı Ekran (Home Hub)

   Evin herhangi bir noktasında konumlandırılabilecek Google yeni akıllı ekran ile pek çok işi gerçekleştirmek mümkün.

   Google Yeni Akıllı Ekran (Home Hub)

   Teknoloji devi Google, resmi olarak tanıttığı akıllı ekranı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Göze hitap eden tasarımı yeni nesil teknolojiler ile harmanlayarak kullanıcıların karşısına çıkaran şirket, gündelik işlemlerin yapılmasını kolaylaştırıyor. Evin herhangi bir noktasında konumlandırılabilecek ekran ile pek çok işi gerçekleştirmek mümkün.

   Google Home Hub ile tanışın

   Google Home Hub adıyla duyurulan yeni akıllı ekran, kullanıcıların gündelik hayattaki ihtiyaçlarında adeta bir yardımcı olarak çalışacak. Akıllı hoparlör kategorisi dahilinde kullanıcılara hitap eden ürün, 7 inç büyüklüğünde bir ekran olarak anılıyor. Sesli kontrol mekanizması neticesinde odanın içerisinde Home Hub’a komutlar verebilecek, çeşitli ihtiyaçlarınızı kolayca giderebileceksiniz. Üstelik tasarımıyla da beğeni toplayan ürün, bulunduğu ortama minimal bir hava katmayı başarıyor.

   Cihazı diğer akıllı hoparlörlerden ayıran en büyük özelliği dokunmatik ekranı denilebilir. İster sesle komut verebilir isterseniz de ekran üzerinden işlem gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle geç saatlerde veya herhangi bir yakınınız uyurken sesli komut işleminin kullanışlı olmadığı söylenebilir. Bu noktada dokunmatik ekran imdadınıza yetişiyor.

   Google Home Hub fiyatı

   Şimdiden ön siparişe açılan Google Home Hub, 149 dolardan alıcı buluyor. Rakipleri ile karşılaştırıldığında ve aynı zamanda özellikleri düşünüldüğünde fiyatın oldukça makul olduğu söylenebilir. 7 inç boyutundaki dokunmatik ekranın yanı sıra Google Assistan ile donatılan cihaz, böylelikle akıllı bir ürüne dönüşüyor.

   Ambient Q ile ortam ışığına göre kendisini ayarlayan ekran, geceleri ise ışık mekanizmasını kapatıyor. Böylelikle ortamdaki aydınlık kalkmış oluyor. Bunun yanında üründe yer verilen mikrofon kapatma özelliği, gizliliğe düşkün kullanıcıların beğenisini kazanıyor. WiFi 802.11 ac ile donatılan ekran, hızlı ve geniş ölçekte bağlantı desteği sunuyor. Ayrıca Bluetooth desteği de ürünlerde yer alanlar arasında bulunuyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.