Google Pixel’e iFixit’ten Not!

   Google tarafından piyasaya sunulan Pixel modelleri için pek çok pek gerçekleştirilirken son yapılan test, iFixit ekibi tarafından gerçekleştirildi.

   Google Pixel’e iFixit’ten Not!

   Telefonların tamir edilme noktasındaki durumunu gözler önüne sermek için özel çalışmalar yapan ve dünya genelinde büyük bir ilgi çeken iFixit ekibi, Google Pixel modelini masaya yatırdı.

   Sonuçlar açıklandı

   Yapılan açıklamalarda tamir edilme noktasında Google Pixel’in oldukça iyi bir durumda olduğu belirtilirken yapılan tüm testler sonrasında telefonun 10 üzerinden 6 puan aldığı açıklandı. Aldığı puan ile birlikte pek çok telefon modeline geçmeyi başaran Google Pixel bu konuda oldukça yüksek bir puan ile listelenin üst sıralarında yer alan iPhone 7’nin ardından sıralamadaki yerini aldı.

   Diğer devler ne durumda?

   iPhone 7, 10 üzerinden aldığı 7 puan ile birlikte çok iyi durumda olduğunu da göstermişti. Samsung Galaxy S7 modeli ise 10 üzerinden 3 alarak bu konuda geride kaldı. Bu açıdan Google Pixel oldukça iyi durumda olduğunu gösterdi.

   Google Pixel ile ilgili yapılan bu testlerin ardından telefonun kamerasının ve bataryasının da değiştirilebileceği belirtilirken kullanıcılar destek almadan yeni donanımları ile birlikte kolay bir şekilde telefonlarını değiştirebilecek. Bu bakımdan telefonu kullanan kişilerin kamerasında ya da bataryasında yaşadığı sorunlarda telefonunu değiştirmesi ya da yüksek servis ücretlerini ödemesine gerek kalmayacak.

   Google tarafından yapılan tanıtım ile birlikte oldukça ilgi gören ve bu bakımdan pek çok kişinin de satışa çıktıktan sonra tercih edeceği bir model olarak görülen Google Pixel, yüksek özellikleri ve tamir konusundaki bu durumu ile birlikte oldukça cazip bir fırsat yaratıyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.