Google Pixel’de Su Performansı Etkileyici

   Google tarafından tanıtımı gerçekleştirilen tanıtımda cihazın suya karşı çok fazla dayanıklı olmadığı belirtilen telefon modellerinin yapılan testlerde üstün performans göstermesi dikkatlerden kaçmadı.

   Google Pixel’de Su Performansı Etkileyici

   4 Ekim tarihi itibariyle Google tarafından piyasaya sunulan yeni telefon modellerinde en çok dikkat çeken detaylardan bir tanesi suya karşı cihazların çok fazla dayanıklı olmamasıydı. Öyle ki cihazların suya karşı dayanıklılığı sadece yağmur ya da su sıçramalarına karşı olurken yapılan testlerde Google Pixel modellerinin kullanım dışı kalması bekleniyordu. Fakat Google Pixel’in özellikle 1 saatlik su dayanıklılık sınavını başarılı bir şekilde geçmesi, cihazın beklentilerin daha üzerinde bir dayanıklılığa sahip olduğunu gösterdi.

   Suya dayanıklılık üst seviyede

   Google Pixel her ne kadar suya karşı dirençli olmadığı belirtilse de telefonda yapılan küçük dokunuşlar ile birlikte suya karşı dayanıklılık konusunda önemli bir performans ortaya çıkarılmış durumda. Önümüzdeki dönemlerde Google Pixel’in suya karşı olan dayanıklılığının satın alma noktasında kullanıcıları etkileyebileceği düşünülüyor.

   Üstelik suya karşı dayanıklılık cihaz için en önemli özelliklerden sadece bir tane. Üstün performans, Gorilla Glass ekran teknolojisi, dayanıklı tasarımı ve malzemesi ile kullanım açısından büyük bir avantaj sunan Google Pixel, böylece kullanıcıların yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabileceği cihaza sahip olmasını sağlayacak.

   İşte o test!

   Konuyla ilgili yapılan testlerde pek çok farklı açıdan cihazın durumu gözler önüne serilirken son olarak gerçekleştirilen su testi de detaylı olarak Google Pixel’in performansını ortaya çıkardı.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.