Google Pixel ve Pixel XL Ne Zaman Satılacak? Özellikleri Ne?

   Google Pixel ve Pixel XL adı ile piyasaya giriş yapacak Google, ne zaman cihazlarını tanıtacak? İşte Google Pixel ve Pixel XL ile ilgili detaylar.

   Google Pixel ve Pixel XL Ne Zaman Satılacak? Özellikleri Ne?

   Google Nexus serisine son verirken yeni modellerin Pixel olarak adlandırılacahttps://teknokenar.com/google-pixel-ve-…k-ozellikleri-ne/ğını duyurdu. Bu bakımdan bu yıl itibari ile Google Pixel serisine başlamış olacak. Konuyla ilgili gelen bilgilerde tanıtım tarihi ile ilgili net ve resmi detaylar gelirken, yapılan açıklamalar ile birlikte 3 gün sonra Google Pixel ve Pixel XL tanıtımının yapılacağı açıklandı.

   4 Ekim’de Google Pixel ve Pixel XL tanıtılacak!

   Google Pixel ve Pixel XL için tanıtım tarihi 4 Ekim olarak belirlenirken, 4 Ekim’de yapılacak tanıtım ile birlikte kişiler yeni teflonları almaya başlayabilecek. Özel olarak gerçekleştirilecek etkinlik ile birlikte Google, mobil sektöre iddialı bir şekilde giriş yapmaya hazırlanırken, Pixel serisi de resmi olarak piyasaya sunulmuş olacak.

   XL ile ikinci versiyon geliyor!

   Google Pixel ve Pixel XL olmak üzere iki farklı versiyon Google tarafından piyasaya sunulacak. İki modelin ekran ölçüleri birbirinden farklı olduğu gibi diğer donanımları aynı olacak. Bu bakımdan 5 inç ve 5.5 inç olmak üzere kişilere iki farklı seçenek sunulacak.  Google Pixel ve Pixel XL ile birlikte aynı zamanda Android için de geliştirme bekleniyor. Buna göre Google Pixel ve Pixel XL ile birlikte Google Android 7.0.1 işletim sistemi kullanılacak.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.