Google Pixel Suya Karşı Ne Kadar Dayanıklı?

   4 Ekim tarihinde Google tarafından yapılan tanıtım ile birlikte Google Pixel serisi resmen kullanıma sunulurken, telefonların suya karşı ne kadar dayanıklı olduğu da merak ediliyor.

   Google Pixel Suya Karşı Ne Kadar Dayanıklı?

   Google 4 Ekim’de mobil sektöre iddialı bir giriş yaparken bu giriş ile birlikte sektörde ciddi bir günde yaratıldı. Öyle ki tanıtım etkinlikleri sonrasında piyasadaki pek çok amiral gemisini geçmeyi başaran ve lider telefon modellerine dahi kafa tutmayı başaran yeni Google telefonları, bu anlamda pek çok kullanıcının da dikkatini çekmiş durumda.

   İlgi giderek artıyor

   Önümüzdeki günlerde pek çok farklı pazarda satışa çıkacak olan bu telefon modelleri kullanıcılardan ilgi görmesi halinde Google’ın kısa bir süre içerisinde mobil sektörde üst sıralarda yer almasını sağlayabilir. Telefon modelleri farklı özellikleri ile her gün yeni bir incelemeye tabi tutulurken özellikle yeni telefonların suya karşı ne kadar dayanıklı olduğu da yapılan incelemeler sonrasında ortaya çıkarıldı.

   Pixel XL suya ne kadar dayanıklı?

   Google tarafından yapılan açıklamalarda telefonların su ve toza karşı dayanıklılığı konusunda resmi bilgiler paylaşılırken bu konuda telefonların suya karşı dayanıklı olmadığı belirtildi. Öyle ki yağmur ya da küçük su sıçramalarına karşı korumalı olan telefon, derin sularda kullanılamaz hale gelebilir. Bu bakımdan telefonlarda suya karşı dayanıklılık olmadığından dolayı kullanıcıların telefon kullanımlarına dikkatli olması ve su temasına telefonları maruz bırakmaması gerekiyor. Bu bakımdan Google Pixel ve Google Pixel XL modeli kullanıcılarının su temasında çok daha dikkatli olması gerekiyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.