Google Pixel Fiyatı Ne Kadar Olacak?

   Google Pixel modeli için şimdiki gündem ise fiyat. İşte yeni telefon modeli için gündemde yer alan rakamlar.

   Google Pixel Fiyatı Ne Kadar Olacak?

   Google tarafından piyasaya sunulması için son hazırlıkların yapıldığı Google Pixel için yeni gelen bilgilerde fiyatlar paylaşıldı. 4 Ekim tarihinde tanıtılarak piyasaya sunulması beklenen Google Pixel modeller için gelen ilk bilgilere göre cihazların başlangıç fiyatı 649 Dolar olacak. Bu bilgiler Google’a yakın kaynaklardan elde edilirken, henüz doğrulanmış değil. Fakat iki farklı model ile piyasaya giriş yapacak olan Google’ın yeni modellerde fiyatları 600 ile 700 Dolar arasında tutacağı düşünülüyor.

   Google Pixel modellerinde Google Pixel XL versiyonun daha pahalı olacağı düşünülürken, 649 Dolar dışında paylaşılan herhangi bir etiket fiyatı bulunmuyor.

   Google Pixel pahalı bulundu

   Piyasada yayılmaya başlanan bu fiyat bilgileri ardından Google Pixel ile ilgilenen kişilerin değerlendirmeleri aşırı oldu. Öyle ki fiyatın normal piyasa değerlerinin çok üstünde olması, bu konuda pek çok kişinin kafasında soru işareti oluşturdu. Özelikle yeni telefon serisin ilk modelinin bu kadar yüksek bir fiyat üzerinden satılmaya çalışılması, Google Pixel için bir handikap olarak görülüyor.

   Fakat bu şartlara rağmen Google, yeni serisi ile yüksek fiyatlara çıkmayı başarırsa, bu konuda mobil sektörde iyi bir seviyeye gelebilir. Bu bakımdan Google, Google Pixel ile şansını deneyeceği mobil sektörde hem zirveye hem de zora oynuyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.