Google Pixel Android 7.1 ile Geliyor

   Google tarafından Pixel adı ile sunulacak yeni modellerin Android 7.1 ile geleceği iddia edildi.

   Google Pixel Android 7.1 ile Geliyor

   Google tarafından Nexus serisinin sonlandırılması ile birlikte piyasaya sürülecek yeni telefon modelleri olacak Google Pixel için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Pixel ve Pixel XL adı verilen yeni telefon modelleri için bugüne kadar pek çok sızdırma yapılırken, konuyla ilgili gelen son bilgilerde Pixel ve Pixel XL modellerinin Android’in 7.1 versiyonu ile geleceği iddia edildi. Bu gelen bilgiler Google ve Android için oldukça önemli. Zira Android 7.0 kullanan telefon sayısı dahi şu anda çok az olurken, Google kendi üretimi işletim sistemi için Pixel ve Pixel XL ile birlikte ciddi bir atılım da yapmış olacak.

   4 Ekim’de geliyor!

   Pixel ve Pixel XL modelleri için yapılan açıklamalarda 4 Ekim tarihinde tanıtılacağı ifade edildi. Bu bakımdan 4 Ekim ile birlikte uzun zamandan beri konuşulan Pixel ve Pixel XL modelleri resmiyet kazanmış olacak. Üstelik yeni telefonlar ile ilgili merak edilenler sadece işletim sistemi ile sınırlı değil. Yeni telefonlar ile ilk Pixel modellerini piyasaya sunulacak olan Google’ın yeni cihazlarda tercih edeceği donanımlar, serinin bundan sonraki süreç içerisindeki durumu gibi pek çok detay merak ediliyor.

   Android 7.1’de neler var?

   Pixel ve Pixel XL ile birlikte Android 7.1 de ilk defa kullanılacak. Android’in 7. Versiyonunda serilerin 7.1, 7.1.1 ve 7.1.2 şeklinde gideceği belirtilirken, tüm 7. versiyon güncellemelerinin ilk olarak Pixel serisine gelmesi bekleniyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.