Google Pixel 3 XL Teknik Özellikleri

   Google Pixel 3 XL teknik özellikleri ve resimleri sızdırıldı, cihaz hakkındaki hakkındaki tüm detaylar haberimizde.

   Google Pixel 3 XL Teknik Özellikleri

   Google’ın yeni akıllı telefonu Pixel 3 XL’nin görüntüleri forum üyesi dr.guru tarafından XDA Forumu’nda en net haliyle paylaşıldı. Google, bu telefonda iki materyale sahip tasarımına devam etse de tek renk ile karşımıza çıkan sade ve hoş bir tasarıma yer vermiş. Ayrıca görseller Haziran ayında ortaya atılan çentik iddialarını da doğruluyor. Google Pixel 3 XL hakkındaki tüm detaylar haberimizde.

   Dr.guru tarafından sızdırılan yeni beyaz model, daha önce sızıntılar sayesinde gördüğümüz siyah modele oldukça benziyor. Bu da iki cihazın aynı olabileceği ihtimalini akıllara getiriyor. Pixel 2 XL, siyah-beyaz renk şemasına sahipti ancak Pixel 3 XL modelinde bu tasarım tek renge düşürülmüş. Google Pixel 3 XL modelinin tek renk olması tasarımın daha sade ve şık olmasını sağlamış.

   Dr.guru’nun paylaştığı bilgilere göre Pixel 3 XL ile aynı boyutlara sahip. Bu da Pixel 3 XL modelinin çentik sayesinde telefonun boyutlarını büyütmeden daha fazla ekran alanı sunduğunu işaret ediyor. Dr.guru bir sonraki iletisinde arka tarafın cam materyale sahip olduğunu da belirtti.

   Google Pixel 3 XL teknik özellikler

   Dr.guru’nun paylaştığı görsellerden anlaşılacağı üzere Pixel 3 XL, 64GB dahili depolama alanı ve 4GB kapasiteye sahip LPDDR4X RAM ile birlikte geliyor. Ayrıca 128 GB dahili depolama alanına ve 6 GB RAM kapasitesine sahip daha gelişmiş bir sürümün de gelmesi bekleniyor.

   Pixel 3 XL, Qualcomm’un en güncel yonga seti olan Snapdragon 845’den gücünü alıyor. Telefonun henüz çalışmaları devam eden Android 9 ile birlikte gelmesi planlanıyor. Pil tarafında ise henüz net bir bilgi bulunmamakla birlikte kablosuz şarj desteğinin bulunacağı düşünülüyor.

   Haziran ayında sızan görüntülere bakılırsa Google, Pixel 3 XL modelinin tasarımında hala geliştirmeler yapıyor. Bu da telefon tanıtıldığı zaman daha iyi veya daha kötü bir tasarımla gelmesinin muhtemel olduğunu gösteriyor. Bunu görmek için Google Pixel 3 XL tanıtım tarihi olan Ekim ayını beklememiz gerekecek.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.