Google Pixel 3 XL Tek Arka Kamera ile Çıkış Yapacak

   Sızıntı fotoğraflar Google Pixel 3 XL kamera özelliklerini ortaya çıkardı.

   Google Pixel 3 XL Tek Arka Kamera ile Çıkış Yapacak

   Bugün beklenen amiral gemisi akıllı telefon Google Pixel 3 XL ile ilgili yeni sızıntılar gerçekleşirken, cihaza ait kasa fotoğrafları çıktı. Görünüşe göre yeni telefon da geçen yıl çıkan Pixel 2 XL’e epey benzeyecek. Bugün yayınlanan fotoğraflar doğruluyor ki cihazda bir kez daha çift kamera tercih edilmeyecek.

   Google tek kamera ısrarını devam ettiriyor!

   Google görünüşe göre bir kez daha yeni nesil kamera trendlerinden uzak kalmayı tercih etti. Yayınlanan fotoğraflarda da görüldüğü üzere Google Pixel 3 XL’de tek bir arka kamera olacak. Buna rağmen endişe etmeye gerek yok çünkü kullanılan görüntü işleme yazılımı ekstra sensör ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Yani yeni Google Pixel 3 XL tek kameraya sahip olsa da, oldukça başarılı bir fotoğraf-video kalitesi sunacak.

   Buna rağmen eğer verilen bilgiler doğruysa Google Pixel 3 XL’in ön tarafında yani selfie fotoğraflar için iki kamera bulunacak. Böylece öz çekim fotoğraflarınızı çift kamerayla çekebileceksiniz.

   Kamera tartışmalarından uzaklaşırsak, aynı zamanda Google Pixel 3 XL parmak izi tarayıcısı hakkında da haberler var. Beklenen amiral gemisi telefonda yine Pixel ve Pixel 2 modellerinde olduğu gibi arka tarafta bir parmak izi tarayıcısı yer alacak. Çerçeve kısmında ise ses açma kapama ile güç tuşları bulunacak. Aynı zamanda alt kısımda da USB Type-C portu bulunacak.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.