Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL Tanıtım Tarihi Açıklandı!

   Google Pixel 3 XL, uzun süredir sızıntılarla gündeme geliyordu. Birçok özelliği sızdırılan telefonun tanıtım tarihi Google tarafından açıklandı!

   Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL Tanıtım Tarihi Açıklandı!

   Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL modelleri bu yılın en çok merak edilen telefonları arasında. Pixel telefonlarının saf Android deneyimini sunması ve Google desteği sayesinde yeni güncellemeleri ilk olarak alması bu telefonların en cazip özellikleri.

   Aynı zamanda birçok üreticinin iki kamera ile yapamadıklarını tek kamera ile başaran Google, kamera konusunda son derece başarılı.

   Ortaya çıkan sızıntılarda her iki cihazın da 4 Ekim 2018’de tanıtılacağı iddia ediliyordu. Ancak Pixel 2’nin 4 Ekim 2017’de tanıtılmasından yola çıkanlar Google’ın yeni amiral gemisi modellerini tam bir yıl sonra tanıtılacağını düşünmüştü.

   Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL tanıtım tarihi resmi olarak açıklandı!

   Google tarafından uzun zamandır beklenen resmi açıklama sonunda geldi. Pixel 3 ve Pixel 3 XL modellerinin tanıtım etkinliğinin 9 Ekim tarihinde saat 18:00’da yapılacağı bildirildi.

   Etkinlik bu sefer Kaliforniya’da değil, New York’da düzenlenecek ve her zamanki gibi YouTube üzerinden canlı yayın ile tüm dünyaya aktarılacak.

   Qualcomm Snapdragon 845 yonga setine sahip Pixel 3’te herhangi bir çentik bulunmazken, Pixel 3 XL modeli ise çentiğe sahip olacak.

   Pixel 3’ün 2160×1080 çözünürlüğe ve 2:1 En boy oranına sahip 5,5 inç boyutunda ekrana sahip olacağı öne sürüldü. Aynı zamanda telefonun kablosuz şarj desteğine ve tamamen cam tasarıma sahip olması bekleniyor.

   Şirket bu yıl beklenenin aksine yeni bir Pixel Watch tanıtmayacak.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.