Google Kamerada Büyük Değişiklik!

   Google Android işletim sistemini geliştirmeye devam ederken yeni sistemde kamerada da önemli değişikliklerin yapılacağı belirtildi. İşte kamerada yapılacak değişiklikler.

   Google Kamerada Büyük Değişiklik!

   Google piyasaya sunduğu yeni telefonlar ile birlikte Google Android işletim sisteminin yeni bir versiyonunu daha piyasaya sunarken, piyasaya sunulacak yeni versiyonda önemli değişiklikler yapılacak.

   Bilgiler gelmeye devam ediyor

   Yapılacak değişiklikler hakkında her gün yeni bilgiler gündeme gelirken son olarak paylaşılan bilgilerde Google kamera uygulamasının da oldukça farklı olacağı ve artık uygulamanın komutlar ile çalışabileceği belirtildi. Google tarafından yapılan resmî açıklamalarda kullanıcıların kamera uygulamasından daha iyi bir performans elde edebilmesi adına komut sisteminin aktif hale getirildiği belirtilirken bu komut sistemi ile birlikte kullanıcılar “fotoğraf çek” ya da “selfie çek” gibi komutları kullanarak kolay bir şekilde Google kamera uygulaması üzerinden çekimler yapabilecek.

   Android 7.1 ile geliyor

   Yapılacak bu yenilikler kuşkusuz telefonda fotoğraf çekme işlemlerini daha kolay hale getirecek. Android 7.1 versiyonu ile birlikte kullanıcılara sunulacak olan bu imkân kamera kullanımını önümüzdeki dönemlerde daha da değiştirecek.

   3 Saniyede çekim tamam!

   Fotoğraf çekme işlemlerinde kullanıcıların komut verdikten sonra 3 saniye gibi bir gecikmeyle fotoğraf çekebileceği belirtilirken aynı zamanda kullanıcıların en iyi pozisyonunun tespit edilerek çekim yapılabileceği açıklandı. Bu bakımdan Google kamera uygulaması için yapılan değişiklikler telefondan maksimum performansın alınması adına büyük bir önem taşıyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.