Google Dijital Denge Uygulaması Yayınlandı

   Hangi uygulamayı ne kadar kullandığınızı ayrıntılı bir şekilde görmenizi sağlayan Google dijital denge uygulaması indirilebilir durumda.

   Google Dijital Denge Uygulaması Yayınlandı

   Android 9 Pie işletim sistemi ile birlikte resmi olarak duyurulan Google dijital denge uygulaması, belirli cihazlar adına yayınlandı. Bir süredir geliştirilmekte olan ve aynı zamanda denenen uygulama, şu sıralar Android One cihazları üzerinde kullanılabiliyor.

   Hangi uygulamayı ne kadar kullandığınızı ayrıntılı bir şekilde görmenizi sağlayan Google dijital denge, bunun yanı sıra farklı içeriklere dair detaylar sunuyor. Böylelikle akıllı telefonunuzu kullanmanıza yönelik çeşitli bilgiler edinmeniz mümkün hale geliyor. Gerektiği noktada kullanımınıza müdahale ederek sınırlama yoluna gidebilir, bunun neticesinde efektif bir kullanıcı deneyimi yaşayabilirsiniz.

   Google dijital denge uygulamasıyla dijital dünyada geçirdiğiniz süreyi öğrenin

   Google dijital denge uygulamasının temel amacı, akıllı telefonunuz ile ne denli yakın bir ilişki kurduğunuzu gözler önüne sermek. Kaç saat hangi uygulamayı kullandığınızı öğrenebilir, bunun yanında Google dijital denge aracılığıyla kullanım sınırı koyabilirsiniz.

   Herhangi bir sosyal medya uygulamasında fark etmeden çok fazla zaman harcıyorsanız Google dijital denge bunu öğrenmenizi sağlayacak. Nitekim gerekli ise sınır koymanız ve uygulamayı daha az kullanmanız mümkün hale gelecek.

   Aslına bakılırsa Google dijital denge uygulamasının sunduğu özellikler iOS 12 yenilikleri arasında bulunuyor.

   Apple’ın yılın başlarında duyurduğu ve tüm kullanıcılar için yayınladığı iOS 12 mobil işletim sistemi, telefon kullanımına ilişkin çok daha detaylı bilgi edinmeyi sağlıyor. Bunun yanında uygulama kullanım sınırı koymanız ve süreniz sona ermek üzereyken bildirim almanız mümkün hale geliyor.

   Özelliklere bakıldığında epey benzerliğin söz konusu olduğu söylenebilir.

   Google dijital denge uygulamasını indirin

   Eğer Android 9 Pie işletim sistemine sahip bir Android One cihazı kullanıyorsanız Google dijital denge uygulamasını Play Store üzerinden edinebilirsiniz.

   Aynı şekilde Google Pixel kullanıcıları da resmi olarak uygulamaya erişebilirler. Tek yapmanız gereken Play Store’u ziyaret edip Google dijital denge uygulamasını indirmek.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.