Google Android 7.1’de Neler Var?

   Google tarafından gerçekleştirilen tanıtımda Android 7.1 ile yeni cihazların geleceği belirtilirken Android 7.1 sürümünün neleri içereceği ve hangi özellikler ile geleceği de merak edildi.

   Google Android 7.1’de Neler Var?

   Google’dan kendi cihazlarına özel sürüm!

   Bugüne kadar yapılan açıklamalarda Android 7.0 Nougat işletim sistemini piyasaya yeni sunulduğu görülürken Google kendi telefonları için yeni bir güncelleme yapmayı uygun gördü ve Android 7.1 güncellemesi ile birlikte yeni telefonlarını piyasaya sürmeyi tercih etti.

   Android 7.1 dönemi başlayacak

   Google tarafından gerçekleştirilen bu etkinlik marka adına farklı bir dönüm noktası oldu. Öyle ki bugüne kadar piyasaya hiçbir telefon Android 7.1 güncellemesi ile sunulmazken Google Pixel ve Google Pixel XL bu alanda bir ilk olmayı başardı. Telefonda aynı zamanda Pixel Launcher adı verilen ara yüz sadece yeni telefonlarda kullanılacak önemli özellikler arasında. Bu özellikle Google yeni telefonu ile piyasadaki pek çok modele de fark yaratmayı başarmış oluyor.

   Kamerada yenilikler var

   Kamerada farklı özellikleri geldiği görülürken beyaz dengesi, otomatik odaklama gibi özellikler sayesinde kamera kullanımı çok daha basit bir şekilde gerçekleştirilecek. Üstelik kullanımda sağlanan kolaylıkların yanı sıra performans ve kalite açısından da iyileştirmeler yapılmış durumda.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.