Google Allo İçin Son Günler!

   Google Allo adı ile Google tarafından yeni bir mesajlaşma uygulaması tanıtılırken, uygulamanın bu hafta içerisinde kullanıma sunulabileceği belirtildi.

   Google Allo İçin Son Günler!

   Google tarafından düzenlenen I/O konferansında en çok dikkat çeken uygulamalardan bir tanesi de Google Allo olmuştu. Akıllı mesajlaşma olarak tanımlanan Google Allo, kişilerin birbiri ile iletişim kurmasında tercih edebileceği seçeneklerden birisi olacak. Uygulamanın Google tarafından desteklenmesi bu konuda büyük bir avantaj sağlasa da Google Allo ile birlikte çok fazla yüksek rakamlara ulaşılması beklenmiyor. Konuyla ilgili elde edilen bilgilerde Google Allo için çok net bir tarih de öne sürülmüş durumda.

   Google Allo ne zaman tanıtılacak?

   Google Allo için yapılan açıklamalarda kaynak Evan Blass. Ünlü isim Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamalarda Google Allo uygulamasının 21 Eylül tarihi itibari ile kullanıma sunulacağını açıkladı. Bu bakımdan bu açıklama sonrasında gözler 21 Eylül’e çevrildi. Piyasaya sunulmasına 2 gün kalan Google Allo için bu bakımdan beklentiler de artmış durumda.

   Bugüne kadar verdiği bilgiler ile güvenilir olduğunu kanıtlayan Evan Blass, bu bakımdan yeni verdiği bilgilerin de güvenilirliği konusunda oldukça ikna edici.

   Google Allo’da neler var?

   Google Allo için yapılan tanıtımlarda yeni uygulamada uçtan uca şifreleme gibi pek çok güvenlik önleminin alındığı ifade edildi. Aynı zamanda kişiler birbirine geçici özel mesaj dahi gönderebilecek. Bu bakımdan mesajlaşma konusunda sunduğu yeni özellikler ile birlikte sektörde fark yaratabilecek durumda olan Google Allo’ya kullanıcıların ilgi göstermesi halinde yüksek indirme sayılarına çıkılması mümkün. Bu bakımdan 21 Eylül tarihi sonrası Google için oldukça kritik geçecek.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.