Galaxy S8’de 4K Ekran Yer Alabilir!

   Samsung Galaxy S8 için şimdiden bilgiler gelmeye başladı. İşte konuyla ilgili sızdırılan son bilgiler ve Samsung Galaxy S8.

   Galaxy S8’de 4K Ekran Yer Alabilir!

   Güney Kore’de yaptığı üretimler ile birlikte dünya genelinde büyük bir ilgi gören ve yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başaran Samsung, Samsung Galaxy S8 modeli ile birlikte seneye mobil sektöre giriş yapacak. Bu yıl piyasaya sunulan Samsung Galaxy S7 modeli ile yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başaran ve aynı zamanda büyük bir gelir elde etmeyi de başaran Samsung, Samsung Galaxy S8 ile birlikte beklentileri de daha arttırmış durumda. Zira S7 ile birlikte yakalanan başarının aşılması ve çok daha yüksek bir gelirin elde edilmesi bekleniyor. Bu nedenle de Samsung Galaxy S8 modeli için hem markanın hem de piyasasının beklentileri oldukça yüksek.

   4K ekran gelebilir!

   Samsung Galaxy S8 hakkında gelen son bilgilerde ise ekranda yeni bir teknolojinin kullanılacağı öne sürüldü. Öyle ki şu anda pek çok televizyonda dahi yer almayan 4K görüntü kalitesi Samsung Galaxy S8 ile birlikte kullanıcılara sunulabilir. Bu durum kuşkusuz telefondaki görüntü kalitesini arttıracak ve kullanıcılar için de yine telefonu cazip kullanılacak özelliklerden birisi olacak.

   Kulaklık girişi kalkabilir!

   Samsung Galaxy S8 için gündeme gelen diğer iddialarda ise iPhone 7’de olduğu gibi kulaklık girişinin kaldırılması oldu. Samsung Galaxy S8 için böyle bir hamlenin yapılması Apple’ın taklit edildiği yönünde eleştirilere de yol açabilir.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.