Galaxy S8, Note 7’yi Unutturur mu?

   Samsung tarafından piyasaya sunulduktan sonra büyük bir hayal kırıklığı yaratan ve yüksek bir zarar yaratan Galaxy Note 7 modelinin Galaxy S8 modeliyle unutturulmasının amaçlandığı öğrenildi.

   Galaxy S8, Note 7’yi Unutturur mu?

   Samsung piyasaya sunduğu yeni telefon modelinde pek çok farklı sorun yaşarken Yaşanan bu sorunları sonucunda telefonun üretimi durduruldu. Bu nedenle Samsung 2016 yılında en çok güvendiği modellerden bir tanesini piyasadan çekmek zorunda kalırken yaşanan bu durumun unutturulması ve yaşanan zararın da yüksek gelir sağlayarak giderilmesi adına şimdi tüm umutlar Galaxy S8’e bağlandı.

   2017’de piyasaya girecek

   2017 yılının ilk çeyreğinde piyasaya sunulması beklenen Galaxy S8 modelinde yeni geliştirmelerin yapılacağı ve çok daha farklı özelliklere sahip cihazın piyasaya sunulacak öğrenildi. Bugüne kadar çok fazla sızdırma yapılmayan telefon modelinde hangi özelliklerin yer alacağı net olarak bilinmiyor. Fakat gündemde en çok konuşulan konu çok iyi bir modeliyle piyasaya girecek olan Samsung’un Galaxy Note 7’de yaşanan sorunları unutturarak kullanıcıların gönlünü kazanmak istediği.

   Bu açıdan Galaxy S8 için özel ve yeni geliştirmelerin de yapıldığı bilinirken telefonda yüksek donanımların kullanılarak çok iyi bir performansın sağlanacağı da tahmin ediliyor. Telefonda çift kameranın yer alması ve aynı zamanda özel yazılımlar ile desteklenmesi mümkün. 2016 son çeyreğindeki şu dönemlerde telefon için herhangi bir bilgi elde edilmemiş olsa da önümüzdeki aylarda çok ciddi sızdırmalar yaşanabilir.

   Samsung’un kısa süre içerisinde Galaxy S8 ile ilgili planlarının paylaşılması bekleniyorken ve tüm bu tartışmaların yanı sıra en çok merak edilen detaylardan bir tanesi de Galaxy S8 modellerinin ne kadar başarılı olacağı ve kullanıcılar tarafından ne kadar ilgi göreceği. Özellikle yaşanan son patlama olayları ile birlikte Samsung’un sektörde güvenini kaybettiği çok sık bir şekilde konuşuluyor. Bu bakımdan kullanıcıların yeni bir Samsung telefon almak için ne kadar istekli olacağı telefonun başarısını etkileyecek durumda.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.