Galaxy S7’yi Ucuza Almak İçin Fırsat!

   Yeni uygulama sayesinde, Galaxy S7 ve S7 Edge’e çok daha ucuza sahip olunabilecek.

   Galaxy S7’yi Ucuza Almak İçin Fırsat!

   Güney Kore’li Teknoloji devi Samsung, amiral gemisi konumundaki akıllı telefonlarını çok pahalı bulan ve alım gücüne sahip olmayan kişiler için yeni bir programa start verdi.

   Akıllı telefonlar çok ucuz fiyata

   Yabancı haber kaynaklarına göre Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge ürünlerini, maliyet verimliliğini arttırmak adına çok daha uygun fiyatlara satacak. Çok daha ucuza satılacak bu fiyatlar “yenilenmiş” olacak. Yenilenmiş” sözcüğünden müşteriler tarafından satın alınmış fakat sorunlu olduğu gerekçesiyle veya geri iade yoluyla iade edilmiş ve tekrar elden geçirilerek yenilenmiş telefonlar kastediliyor.

   Samsung tarafından yenilenen cihazların sıfır olanlarından ayırt edilemediği belirtiliyor. ABD ve Güney Kore’de yenileme kampanyası ile birçok akıllı telefon geri iade edilmişti. Bu yüzden yenileme programı ile yenilenen ve çok daha ucuz fiyatlara satılacak olan birçok akıllı telefon olacak.

   Edinilen bilgilere göre, program 2017’de başlayacak. Fakat bu programın hangi ülkeleri kapsayacağı ve indirimin ne oranda olacağı bilinmiyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.