Galaxy S7’nin Hatları İçin Yeni Güncelleme Geldi

   Samsung, Galaxy S7 serisi için kapsamlı bir güncelleme başlattı. Bakalım yeni güncelleme S7 serisi için neler getiriyor?

   Galaxy S7’nin Hatları İçin Yeni Güncelleme Geldi

   Samsung, Android cephesindeki yazılım güncellemelerine tüm hızı ile devam ediyor. Bir süredir orta segment telefonlar ve eski amiral gemisi modeller için Android 6.0 güncellemesini dağıtan Samsung, bu kez güncelleme rotasını Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge’e doğru çevirdi. Bu her iki model için de kısa bir süre öncesinde yayınlanmış olan mini güncellemede ekran sürekli açık özelliğine zaman ayarı getirilmişti. Bu kez güncelleme çok daha kapsamlı bir şekilde geldi.

   332 MB boyutunda olan bu güncelleme Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge sahiplerine OTA ve Kies üzerinden ulaşabiliyor. Bu yeni yazılım performans iyileştirmelerini ve hata düzeltmelerini merkezine almış durumda.

   Güncelleme neler kazandırıyor?

   Güncelleme ile beraber bazı kullanıcılar tarafından rapor edilmiş olan telefonların bazen kapaklı kılıfı tanımama sorunu giderilmiş durumda. Video kaydından sonra ilk oynatma sırasında oluşan titreme hatası da aynı şekilde giderildi.

   Bunun yanı sıra dosyaları hafıza kartına kaydetmeyi engelleyen bir sorun da ortadan kaldırıldı. Google Now çalışır durumdayken güç tasarruf modunun çalışmaması sorunu da güncelleme ile tarihe karışan sorunlar arasında yer aldı.

   Samsung’un henüz dağıtıma sunmuş olduğu güncelleme Galaxy S7 serisi kullanıcılarına kademeli şekilde ulaşmaya devam ediyor. Yeni yazılımın kısa bir süre içerisinde ülkemizdeki kullanıcılara da ulaşması bekleniyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.