Galaxy S7 ve S7 Edge Artık Pembe

   Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge sürümüne yeni bir renk kazandırdı. Daha önce iPhone 6S’te gördüğümüz Rose Gold rengi artık Samsung’un son telefonu S7 ve S7 Edge’te de görülecek.

   Galaxy S7 ve S7 Edge Artık Pembe

   Teknoloji devi Samsung gün geçmiyor ki yeni bir sürüm veya tasarımıyla karşımıza çıkmasın. Birkaç gün daha yine Galaxy S7 ve S7 Edge modeline Batman tasarımını kazandıran şirket durdurarak bilmeden bir sürümünü daha piyasaya sürdü. Şu anlık sadece Hollanda da satışa sunulan Rose Gold rengini daha önce de iPhone 6S modelinde görmüştük. Samsung’un zayıf olduğu bir nokta ise çıkaracağı sürümleri sosyal medyaya sızdırma konusunu bir türlü engelleyemiyor. Yine iPhone’a benzer bir renk tasarımıyla piyasaya çıkacağı sızdırılan Samsung, benzer renk ama farklı adıyla Pink Galaxy S7 ve S7 Edge modellerini Hollanda da satışa çıkardı.

   Fiyat farkı var mı?

   Batman modeli çıktığı zaman da akıllara gelen bu soruya, yeni bir tasarım olduğu ve paket içeriğine extra oyun, kılıf gibi şeyler olduğu halde fiyat farkı olmayacağı belirtilmişti. Çok geçmeden yeni bir tasarımıyla piyasaya girişi yapan Samsung firması Pembe modelleriyle de dikkat çekecek gibi. Fakat henüz sadece Hollanda da satışa çıkması ise kullanıcıları üzecek gibi. Özellikle bayanlar tarafından rağbet görmesi beklenen modelin diğer ülkelerde satışa çıkıp çıkmayacağı veya ne zaman çıkacağı hakkında ise yetkililer tarafından herhangi bir açıklama yapılmadı. Asıl konumuz fiyat konusuna gelirsek Batman serisinde eklenen onca içeriğe rağmen değişmediği gibi yine bu modellerde de herhangi bir fiyat farkı olmayacağı duyuruldu. Kullanıcıların henüz mağazalarda yer almayan modele talebin yoğun olduğu ve 23 Haziran’da kullanıcıların ellerinde olacağı bildirildi.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.