Galaxy S7 Edge Batman Tanıtıma Sunuldu

   Samsung şirketi gün geçmiyor ki bir yeni modelini daha piyasaya sürmesin. Bu yıl piyasaya sürdüğü S7 ve S7 Edge modelleriyle adından sıkça söz ettiren şirket, bir yeni sürümü daha piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

   Galaxy S7 Edge Batman Tanıtıma Sunuldu

   Galaxy S7 Edge modelini kullanıcılarına belli bir süre önce sunan Samsung firması yeni bir sürümünü daha piyasaya sürüyor. Aylar öncesinde sosyal medyaya sızdırılan yeni tasarımı Batman, şirket tarafından piyasaya hazır hale gelene kadar onaylanmadı. Fakat bazı GİF animasyonlu çalışmaları ile medyada yapılan reklamlar ise bu modeli doğrular nitelikteydi. Haberi yapan siteler de bu konuda ne kadar haklı olup, bilgi ağlarının ne kadar geniş ve doğru olduğunu göstermiş oldular. Batman özel tasarımı ile kullanıcılarını ve Batman taraftarlarını sevindirecek bu sürümün tanıtımı şirket tarafından yapıldı. Şirket Batman Galaxy S7 Edge modelini Youtube kanalı üzerinden sevenlerine sundu. Bu sürümünü sınırlı sayıda üreteceğini de hatırlatan şirket Batman severlerini de bu konu da ürünün piyasaya çıkacağı zaman aceleci olmaları konusunda bilgilendirdi.

   Peki Batman Galaxy S7 Edge özellikleri nedir?

   Sürümün merak edilen en büyük özelliği ise isminin neden Batman olduğu. Samsung şirketi bu sürümü özellikle Batman severler için piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Telefonun arka kısmında Batman logosu yer alacak. Bu özel tasarımının yanında birde özel Batman logolu kutusu olacak. Bu kutusunda yine özel bir kılıf yer alacak. Bunun yanı sıra God Among Us oyunu da Batman S7 Edge severlere sunulacak. Fiyatı ise henüz belli olmayan modelin Galaxy S7 Edge sürümünden özellik olarak hiçbir farkı olmayacak.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.