Galaxy Note7 Satışları Tekrar Başlıyor

   Galaxy Note7’de yaşanan sorunlar nedeniyle durdurulan satışlara tekrar başlanacağı açıklandı.

   Galaxy Note7 Satışları Tekrar Başlıyor

   Samsung 2 Ağustos tarihinde satışa çıkardığı modelleri için satışı durdurma kararı alınırken, sorunların çözüşmesi ile birlikte cihazın yeniden sorunsuz modelleri ile satışa çıkacağı açıklandı. Satışa çıktığı ilk günden itibaren çeşitli sorunların yaşanmaya başladığı Galaxy Note7’de özellikle bataryaların patlamaya başlamasının ardından telefonların toplanmasına karar verilmişti. Bu kapsamda binlerce telefon yenilerek sahiplerine iade edilmeye başlanırken, Samsung cephesinden gelen bilgilerde Galaxy Note7 modellerinin yeniden satışa çıkacağı ifade edildi.

   Sorunlar giderildi!

   Galaxy Note7 modellerinde yaşanan batarya problemlerinin sona erdiği öğrenilirken, bu sorunların giderilmesi ile birlikte yeniden satışa çıkacak Galaxy Note7 modellerinde herhangi bir sorun yaşanmayacak. Dünya genelinde şu anda Galaxy Note7 satışı tamamen durdurulurken, yapılacak yeni sevkiyatlar ile birlikte satış noktalarında sorunsuz modeller ulaştırılacak.

   28 Eylül’de Galaxy Note7 satışı başlıyor

   Galaxy Note7’nin yeniden satışı konusunda 28 Eylül tarihinde karar kılınırken, bu tarih itibari ile kullanıcılar yine yetkili satış noktalarından Samsung’un son amiral gemisin satın alabilecek. 28 Eylül’de ilk satışa çıkılacak bölge Güney Kore olarak belirlenirken, ilk olarak bu bölgedeki kişiler sorunsuz bir Galaxy Note7 modeli satın alabilecek. Güney Kore sonrasında ise yine tüm pazarlarda Galaxy Note7 modellerinin satışı görülebilecek.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.